Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A SEROQUEL mit okoz hosszú...

A SEROQUEL mit okoz hosszú távon (több év alatt)?

Figyelt kérdés
Elsősorban a mellékhatásokra/szövődményekre vagyok kíváncsi. Azok véleménye érdekelne, akik régóta szednek, vagy hosszú ideig szedték a Seroquelt, vagy a környezetükben van ilyen beteg. Azok visszajelzését is szívesen várom, akik esetleg e gyógyszernek köszönhetik TARTÓS felépülésüket.
2010. jan. 16. 04:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
pécsinő: az én esetem extrém, nem térnék ki rá, de Nálad ez csak átmeneti állapot! Hidd el rendbe fogsz jönni, és tudsz majd gyógyszerek nélkül is aludni! Ha felmerül, hogy jól vagy, és szóba jön a gyógyszer elhagyása, azt fokozatosan szabad csak! Drukkolok!
2014. márc. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 pécsinő válasza:
Köszönöm a bíztatást. :) A Rivotrilt már csökkentettem 0,5 mg-ra. Nem mondom hogy mélyen, de alszom. Sokat forgolódok. Remélem tényleg tudok majd normálisan és mélyen aludni idővel. Sajnálom hogy a te eseted extrém, remélem azért jól vagy.
2014. márc. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
pécsinő: a mai világban már sajnos "luxusnak" számít, ha valaki jól van :) de köszönöm, "megvagyok"! még annyit szerettem volna írni, hogy magadtól csökkented a gyógyszert, vagy az orvosod javaslatára? úgy értem megvolt-e adva, hogy mennyi az ajánlott dózis, amivel csökkented! mert drasztikusan nem szabad! sajnos gyakran előfordul, hogy valaki jobban érzi magát, és már dobja is el a gyógyszert. mivel nem fizikai problémára szedjük, ezért teljesen más a hatása, elhagyása! még ilyen kis mennyiségnél is! no továbbra is drukkolok! :)
2014. márc. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 pécsinő válasza:
Orvos javasolta hogy csak 0,5 mg Rivotrilt szedjek a 100 mg Seroquel mellé. Azt mondta hogy a Rivotrilt fogom elsőnek elhagyni.
2014. márc. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
pécsinő: Ez így okés! Tényleg azt kell letenni előbb! Utána jöhet a seroquel! Sikerülni fog! További szép estét! :)
2014. márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 pécsinő válasza:
Nagyon aranyos vagy. Köszönöm szépen. :)
2014. márc. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 pécsinő válasza:
Azt szeretném megtudni hogy a Mirzaten antidepresszáns mellett tényleg jókat lehet aludni? (Tudom hogy nem altató, de egy ismerősömtől hallottam hogy ő jókat alszik tőle.)
2014. márc. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
41%
Igen, jókat lehet aludni tőle, legalábbis eleinte. Közben meg hízni 10-20 kilót.
2014. márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 pécsinő válasza:
Köszike... Akkor talán nem fogom igényelni hogy felírják... Végülis, úgy ahogy, annyit amennyit de alszom. :)
2014. márc. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Egy barátom (nő) szedi a Seroquelt, és amikor kihagyta, kiborult. Ahogy újból szedte, visszaállt a "normális" kerékvágásba. Ő 15 évvel ezelőtt egy egy erős munkahelyi stressz miatt lett beteg, és azóta kell szednie a retard kapszulát. Naponta min. 300grammot. Ha kihagyja, egy hét után már jelentkeznek nála a depis tünetek, akkor meg kell emelje az adagját, és így is kell kb két hét, míg helyreáll. Azt mondta nekem, hogy azért kell szednie, mert leállt az agya a dopamin termelésével. Ez lehetséges? Szeretnék többet megtudni a gyógyszerről, hogy tudjam mi miért van, és hogy segíthessek, ha valami gondja van. Neki ha szedi, legalább 9 óra alvásra van szüksége. Időnként hajlamos elfelejteni valamit. Féltem a barátom...
2014. máj. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!