Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A nootropil, azaz a piracetam...

A nootropil, azaz a piracetam alkalmas intelligens emberek továnni értelmi képességeinek növelésére?

Figyelt kérdés
Azaz egyfajta manager tablettaként funkcionálhat a piracetam, mint a '80-as években a manager tabletta volt?
2014. dec. 4. 18:03
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Nekem, orvosis koliban lakóként van erről tapasztalatom.
2023. szept. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
31 És mik a tapasztalataid? Elmondanád?
2023. szept. 28. 19:21
 33/38 anonim ***** válasza:

26 vagyok. Nekem orvosként van tapasztalatom arra nézve, hogy a kérdésben foglaltakra tekintettel, a Nootropil (piracetam), hasonlóan a többi nootropicumokhoz, ERRE nem alkalmas.

Arra nézve pedig tapasztalatom van, hogy én is voltam az orvosi egyetem alatt kollégiumban két évig, és senki nem szedte.

2023. szept. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Gondolom nem 100%ban szedte az országban minden kollégista orvostanhallgató, amiben én voltam, ott többen szedték 2 város orvosi kollégiumában laktam, a másikban ritalint szedtek, de nem csak orvosisok Eü. fősulisok is.
2023. szept. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
33 akkor mi alkalmas?
2023. szept. 29. 15:54
 36/38 anonim ***** válasza:
35: az előtted szóló, amit írt, a metilfenidát és származékai inkább…bár gyógyszerként nem ez a javallata ugye…és még kábító- és pszichotrop anyagnak is minősül. Egyébként a pszichostimulánsok alkalmasak a koncentrációképesség és az éberség fokozására (ld. USA hadserege—>amfetamin), de nem a memóriájuk lesz “több”, hanem jobban tudnak koncentrálni. Aztán valaki meg agyvérzést kap, mert fokozottan érzékeny az általuk okozott katekolaminerg (adrenalin, noradrenalin) hatásokra…
2023. szept. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Van valakinek esetleg hosszú távú terápiás hatásról tapasztalata?
2023. okt. 18. 15:36
 38/38 anonim válasza:

Sziasztok!Hátha valaki olvassa még a válaszadók közül.

Okozhat fejzúgást,fejfájást a Nootropil?

Ha igen,miért?

márc. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!