Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az öngyilkosság lenne az...

Az öngyilkosság lenne az egyetlen kiút erre a bánatra?

Figyelt kérdés
Utálom a magasságom ! 158 centi vagyok, ez egy olyan dolog amin már nem tudok változtatni és nem is tehetek róla. Mindenki csak azért mondja, hogy " cuki " mert valólyában szánalmas ilyen alacsonynak lenni. Tehetetlennek érzem magam ilyen kicsin, sosem tudok lenyugodni, még éjszaka sem hagy pihenni ez a gondolat. Az egész életem meg van pecsételve, nem látok más megoldást, mint a végső kijáratot ebből az életből ( lány vagyok )
2010. febr. 6. 18:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2010. febr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
"mert valólyában szánalmas ilyen alacsonynak lenni." Szerintem ezt csak te képzeled be magadnak... Am meg élnek ezen a világon alacsony fiúk is. :)
2010. febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Őszintén, te normális vagy????????? Ez most vagy kamu kérdés ugye?????

egy 158 cm magas 19 éves lány

2010. febr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Szerintem akárhány éves is vagy, nem kell öngyilkosságon gondolkodnod a magasságos miatt! Egy csomó sztár is apró termetű, mégis sokan tisztelik őket! Hordj magassarkút és légy elégedettebb magaddal!
2010. febr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Én is pont ennyi vagyok (158 cm). Most legyek én is öngyilkos?


Azt kell, hogy mondjam, buta vagy.


24/L

2010. febr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
ne viccelj már! miért lenne szánalmas?! nekem is van ilyen ismerősöm, aki ekkora és felnőtt nő! de senki nem tartja szánalmasnak!
2010. febr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
én még alacsonyabb vagyok, de én nagyon szeretem, szerintem nagyon aranyos és nemhinném hogy ezért öngyilkosnak kéne lenned...
2010. febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Uram Isten..ekkora problémát. Nem lehetsz ekkora barom,már ne is haragudj. Ha csak annyi problémám lenne, összetenném a két kezem. Amúgy én is 158 cm vagyok, és 21 éves,tehát már nem is fogok nőni. És akkor mi van? Egészséges vagyok, fizikailag és mentálisan is. Van fedél a fejem felett, van mit ennem,van családom. Más ezt el sem mondhatja magáról. Mielőtt ilyen kis bagatell problémákon sírsz, gondolj abba is bele,hogy mid van. És rosszabb is lehetne. Mellesleg az életben ennél sokkal nagyobb problémáid is lesznek, és az öngyilkosságot csak egyszer játszhatod el. Vagy mindig ebben látod majd a kiutat? Szokd meg, hogy ennyi jutott,és örülj,hogy nem lettél béna/fogyatékos/árva/hajléktalan,stb..Amúgy hidd el,hogy előnye is van, ha ekkora vagy. Majd rájössz. Ja és még valami: ha nem sikerül az öngyi, mehetsz az elmegyógyba kényszer gyógykezelésre, a sok skizofrén/tudatzavaros/deliráló ember közé. Meglátnád mekkora élmény.
2010. febr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:

Én is 158 vagyok, de még nem éreztem soha, hogy a magasságom miatt végeznem kellene magammal. Nekem sokkal könnyebb magasabb fiút találni magamnak, akire felnézhetek, aki vigyázhat rám, ez jó érzés:-)

(amúgy is, a megváltoztathatatlan dolgokon miért kell ennyit gondolkozni?!) te legalább hordhatsz magas sarkú cipőt, nem úgy mint a langaléta csajok, akik alig találnak maguk mellé magasságban hozzájuk illő fiút...

2010. febr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Nem sajnálom, hogy sokan beszóltak, de azt már igen, hogy még ők sem tudták kiverni a fejemből ezt


És nem is csodálom, én évekig hánykolódtam emiatt, csak azért mert vagy 3an lebunkóztak sajnos nem történik semmi ..... és ez nekem igenis nagy baj

2010. febr. 6. 18:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!