Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az öngyilkosság lenne az...

Az öngyilkosság lenne az egyetlen kiút erre a bánatra?

Figyelt kérdés
Utálom a magasságom ! 158 centi vagyok, ez egy olyan dolog amin már nem tudok változtatni és nem is tehetek róla. Mindenki csak azért mondja, hogy " cuki " mert valólyában szánalmas ilyen alacsonynak lenni. Tehetetlennek érzem magam ilyen kicsin, sosem tudok lenyugodni, még éjszaka sem hagy pihenni ez a gondolat. Az egész életem meg van pecsételve, nem látok más megoldást, mint a végső kijáratot ebből az életből ( lány vagyok )
2010. febr. 6. 18:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a többi képmutatóra. Nyírd ki magad vagy keress magadnak egy ugyanolyan törpét mint te vagy!

Idióta...

Van egy ilyen méretű lány ismerősöm, és simán megdugnám, sőt ha jól emlékszem, már dugtam is ilyet.

2010. febr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Szia! Van egy lány ismerősöm,ő is nincs 160cm,de elég szép,és összejött egy rockzenésszel (2,5éve)- Aki 180-190cm körül van. Jó,csak a szeretője,de nagyon szeretik egymást.

Nem ez a lényeg,hidd el!!!

2010. febr. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:

Szia!

Olvastam amit írtál és én megértelek téged.Nem értem a sok bunkó hozzászólást,hiszen te éled át ezt és ha butaság is amit írtál,ez nem segítség!Nem kötelező írni.

24 éves vagyok és 158 cm-magas.Óvodás korom óta mindig én voltam mindenhol a legkisebb,minden sulimban és tornasorban.A fiúk mindig azt mondják ,,de aranyos"!!Gyűlölőm mára ezt a szót,sosem voltam szép vagy jól néz ki csak aranyos.24 évesen is 18-nak sem néznek és csak egy kislánynak látnak nem pedig nőnek.Sokat piszkáltak csúfoltak ezzel,sírtam is eleget de tudod ezen nem tudsz változtatni,tudom mit érzel de sok jót mulasztanál el az életből a magasságod miatt a halállal.Butaság tudod van egy mottóm ,,a jóból mindig keveset adnak"!!!

Már lassan 3 éve van kapcsolatom és a párom 186 cm magas és imádja a magasságom.Szerinte így vagyok törékeny és érzi azt,hogy ő a férfi aki megvédi a törékeny lányt.Meg arányos is az alakom szerinte ez miatt is.

Előtte is szinte csak magas barátaim voltak,mindnek azért tetszettem aki vagyok és a magasság nem számít attól még lehetsz dögös és nagyon szép.Sok fiú imádja a pici nőket,annyian legalább mint a magasakat.Meg a legtöbb nem ezt nézi hanem az alakodat és ami rajtad van.(cici,fenék,arc).Egy 2m -es nőnek jobb szerinted?Ha kicsit körülnézel neten,vagy az utcán láthatod a magasság nem jelent semmit,ne foglalkozz ezzel én azt tanácsolom.Tegyél inkább meg mindent azért,hogy minél jobban nézzél ki,öltözködj csinosan és emeld ki ami szép rajtad.Szerintem meg kéne növelned az önbizalmad,ez rajtad múlik.Ha észreveszed az értékeid és nem a hibákkal törődsz hidd el látod majd a jót is.

Én rájöttem felnőttként,annak ellenére ,hogy aranyos vagyok csak, és mennyit sírtam ,nem vettem észre azt akinek tetszettem így,nem hittem senkinek el,hogy szép vagyok és neki ez nagyon bejön.Van akinek ez nem negatív kritika,hanem nagyon is jót jelent.Attól még utálom ezt a szót,de már nem csak a negatívként gondolok rá...:-))

Remélem nem rizsáltam túl sok hülyeséget,de úgy segítenék neked,mert megértelek,tényleg!!!

üdv.:Ágica

2010. febr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Én még kisebb vagyok! Csak 150 cm! Valóban nagyon rossz. Mindig csúfoltak az iskolában. Ezért is van főként kisebbségi komplexusom. Nehéz ezzel megbékélni. Még most is látom hogy furán néznek rám az emberek. És hogy most az agyukban épp azt gondolják: jééé, milyen pici.

A magasságom miatt nem mehettem katonai, rendőri pályára, pedig nagyon érdekelt volna. :(

Ez van. Szar ügy.

2010. febr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

B.aszkii úgy megijesztettél ezzel a depis irásoddal aztán csak a végén láttam, hogy srác vagy !!!! XDDD


Hát ne aggódj, nálunk van az osztályba egy srác aki ugyancsak alacsony és mégis nagy az önbizalma+ a legmenőbb a srácok közül, SZÓVAL LESZ.ARJÁK milyen magas vagy, a lényeg hogy te mit sugárzol és ameddig ezen leszel fennakadva addig fogod csak sz.arul érezni magad, mikor megjön az eszed akkor már nem fog fájni, ami 1ébként is hülyeség, tehát nincs miért fárasszad magad vele


Jó, ezt most csak azért irtam le, mert tényleg nem tartom fair play- nek, hogy az alacsonyabb embereknek kisebbségi érzetük legyen mert akkor a környezet is úgy fog reagálni, az pedig egy egész életen át tarthat

2010. febr. 17. 16:08
 26/26 anonim válasza:

uff. Na ez most fájt de tényleg.

Figyu csajszi mégis hány éves vagy? Ezért megölni magad

Tudod feltalálták a magassarkút, vagy az emeltebb sarkú cipőket, ami plusz 3-4 cm alaphangon.

Más felől meg kismillió sztár is rohangál ekkora magassággal, vagy sokkal kisebbel.

Én személy szerimt örülnék 158 cmnek, holott én se vagyok magas, mindössze 163 cm

2010. márc. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!