Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az öngyilkosság lenne az...

Az öngyilkosság lenne az egyetlen kiút erre a bánatra?

Figyelt kérdés
Utálom a magasságom ! 158 centi vagyok, ez egy olyan dolog amin már nem tudok változtatni és nem is tehetek róla. Mindenki csak azért mondja, hogy " cuki " mert valólyában szánalmas ilyen alacsonynak lenni. Tehetetlennek érzem magam ilyen kicsin, sosem tudok lenyugodni, még éjszaka sem hagy pihenni ez a gondolat. Az egész életem meg van pecsételve, nem látok más megoldást, mint a végső kijáratot ebből az életből ( lány vagyok )
2010. febr. 6. 18:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy pszichológust, mert beteg vagy...
2010. febr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Figyi! Szerintem nézegess filmeket, videókat, olvasgass töténeteket olyan emberekről, akiknek VALÓS testi hibája van. Akkor aztán majd elszégyelled magad. Sőt, eddig is elszégyellhetted volna magad... Hogy van egyáltalán bőr a képeden a magasságod miatt szenvedni, amikor már embernek még annyi se jutott, hogy karja, lába legyen, hogy lásson, halljon, mozoghasson... Mert amúgy tényleg szánalmas vagy, de hidd el, nem a magasságod miatt. A te tested egy igazi AJÁNDÉK! Te meg itt vergődsz miatta. Hihetetlen milyen emberek vannak! Én is 158 vagyok, de soha az életbe nem is gondolkoztam rajta, nemhogy öngyilkos akarjak lenni miatta! Próbálj meg elgondolkodni rajat, hogy mi az ÉLET!
2010. febr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

ezért öngyilkosnak lenni???

na neee!!

ne hülyéskedj már, tudod mennyi ember lehetne öngyilkos minden kis dolog miatt

Én is lehetnek nekem meg nincs is semmi mellem pedig 18 vok és???

tudod ki akar ilyen miatt meghalni

arra törekdj hogy jó alakod legyen azt kész a többi meg már nem számít

ezért nem szabad, aki beszól az nem normális, inkább básba keersd magadon a hibát, ott belül mert sztem nagyon elégedettlen vagy magaddal

de hogy miért???

egyik ismerősöm 30 éves férfi 140 cm és annyira aranyos, ja és 170 cm bnője van és rengetek barátja mind 150-190 cm között egyaránt a belső a fontos hidd el, én is átestem már hasonlón de rájöttem hogy nem a külső számít az is számít de akik megismernek nem azt nézik már hidd el!!

2010. febr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 éves lány vagyok és 156 centi pont az imént írtam le, h igazából mennyire előnyösnek tartom a magasságom, de tudod mit mesélek neked valamit 2 éves koromban egy gyerekkori baleset miatt megégtem kezem, lábam stb elég látható! Mikor először mentem suliba mindenki csúfolt senki nem állt velem szóba minden nap ezt hallottam rodhadt kezű te egy földönkívüli vagy meg blabla tesi órákon nem fogták meg a kezem, mert azt hitték fertőző! és bár nagyon nagyon fájt még se öltem meg magam, mert abban a kórházban, ahol voltam rádöbbentem, h vannak nálam rosszabb helyzetben lévők is és mégis harcolnak küzdenek az életükért pedig ők erről nem tehetnek! Tudod ezt már nálam se lehet megváltoztatni semmiféle csoda műtéttel szóval mikor te ilyen dolgok miatt rinyálsz akkor gondolj már bele, h milyen jó neked! De én a helyedben felkeresnék egy szakembert,mert szerintem ez beteges! Le pontozhatsz nyugodtan és tudod mit öld is meg magad dobd el azt az életet, amit anyukád adott neked sőt még ordibálj is vele, h miért nem magasabb v h te miért nem vagy magasabb! Nyugodtan lepontozhat bárki, de gondolkozz már el, h akinek nagyobb a problémája, mint a tied tegyük fel pl egy olyan ember olvassa el a kérdésed, aki nem tud járni az mit gondolhat? A végére nagyon mérges lettem, nem akartam ilyen nyersen fogalmazni és a történetemet se azért írtam, h szánjál hanem azért, h tanulj ebből!
2010. febr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Na ne, ez fertőző, vagy egy valaki szórakozik???:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__6..

2010. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti válaszoló, úgysem ölném meg magam :-)


Az meg, hogy mi adatott meg és mi nem az már szubjektiv dolog, mármint, hogy ki mit néz. Nekem is voltak percek, mikor örültem, hogy még élek és akkor tényleg hülyeségnek találtam volna a mostani bajt, de azóta már sok idő telt el.... jah, és köszönöm az eddigi válaszokat

2010. febr. 6. 21:13
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Hallásérült vagyok közepesen születésem óta, herevisszerem van, szemüveges vagyok vékony vagyok ,pánikbeteg is vagyok meg sorolhatnám mégse leszek öngyi. Te meg már ennyiért? Jah meg metéltek is fitymaszukulet miattt meg még hosszu a lista
2010. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

'Az egész életem meg van pecsételve, nem látok más megoldást, mint a végső kijáratot ebből az életből' :

akkor mi a sz*rnak írsz ide?

nem a magasságodat utálod hanem magad.

2010. febr. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
magasságod miatt megölni magad, na az igen szánalmas. nekem szerintem lenne rá okom, mégsem teszem, várom hogy az élet tegyen velem...
2010. febr. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:

Nem értem igazán miért baj, ha alacsony vagy. Láttam már ily alacsony, boldog lányt többet is... Fogadd el magad!

Mit oldana meg az öngyilkosság? Ha az alapvető hittételeket nézed, számot kellene adnod az életedről. Arról is, hogy miért tetted meg. Ha az ezoterikus tanokat veszed alapul, ott sem találsz sok bíztatót. Újraszületni sokkal nehezebb körülményekbe, testi és szellemi fogyatékosként... Aligha vágysz ilyesmire... Ha eztán is foglalkoztat az öngyilkosság gondolata, tölts el egy napot egy olyan létesítményben ahol ilyen embereket gondoznak. Azután nem nagyon jutna eszedbe, az bizonyos.

Az életed többet ér, mint amennyire most értékeled, akárhogy is nézel ki!

2010. febr. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!