Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi az együttes hatása az...

Mi az együttes hatása az antidepresszánsnak/nyugtatónak a drogokkal vegyítve?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha valaki régóta egy hónap alatt 2-3-szor bulizik, de eddig ivott mellé, de az orvosa felírt neki gyógyszert rendszeres szedésre.

Drog alatt ezeket értem: kokain, speed, MDMA



2015. okt. 18. 19:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Stimulánsokkal együtt teljesen felesleges nyugtatót szedni. Ez olyan mint amikor a fogyókúrázó diétás kólával kéri a duplasajtos McRoyalt. :D Viszont a speed és az MDMA mellé nagyon jól jön a Xanax/Frontin, de nem együtt szedve, hanem a "lejövőnél". (Amikor már elmúlt a pörgés, csak fogcsikorgatás meg a nem evés/nem alvás van :D)


Antidepresszánst eszedbe ne jusson MDMA-val keverni, ÉLETVESZÉLYES! Sőt, antidepresszáns szedése után hetekig kerüld az MD-t, keress rá google-ben, hogy "szerotonin-szindróma", azt idézheti elő, nem egy vidám dolog.

Vannak antidepresszánsok (pl. Wellbutrin) amik emelik a pulzust és a vérnyomást, ha te még arra rányomsz egy utca kólát vagy spurit, akkor könnyen lehet, hogy másnap Zacher Gábor lesz az első akit ébredés után meglátsz. Alapvetően az antidepik mellé nem érdemes drogozni, van olyan (pl. Cipralex) ami még a fűvel is "összeveszik" pedig az jóval enyhébb mint amiket felsoroltál.

2015. okt. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
44%
Akkor én mégis maradok a festékoldóknál. Már egy éve szipuzok, és még mindig tudok hiba nélkül írni. Pedig állítólag az agyat támadja meg. Röhej. Sokkal vidámabb így az élet.
2015. okt. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Végül frontint írt fel az orvosom.
2015. okt. 20. 15:06
 14/23 anonim ***** válasza:
9%
Az amúgy tök jó, hogy enciklopédikus alapossággal bemutattad nekem a szarokat, de az arra vonatkozó részt, hogy mit teszel magaddal, válaszra se méltattad. Nekem persze mindegy, azt csinálsz, amit akarsz, csak szegény szüleidet sajnálom. Beszedsz minden szart, aztán majd az egyik valamelyik gyógyszerrel reagálva a kórházba küld... Ha meg nem, akkor is totál szét fogsz csúszni.
2015. okt. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valaki havonta párszor beszed valamit még nem lesz függő.

Egyetemistakoromban hetente toltam ezeket a szarokat. Nem bántam meg. Elég sok mindent megtapasztaltam. A 2cb nagyon adta. Kedvenc volt. Hiányzik is.

2015. nov. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"Egyetemistakoromban hetente toltam ezeket a szarokat. Nem bántam meg."


Még büszkék is rá... Hova jutott a világ?!

2015. nov. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nem mindenki konzervatív elveket vall, szerintem próbálj meg kicsit empatikusabb lenni, ne pedig befásult cinikus mondatokat odaszúrni random arcoknak.

Egyébként nem vagyok rá büszke, de nem is szégyellem. Egyszerűen tapasztalatként gondolok rá. Sokkal empatikusabb emberré tett.

2015. nov. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

vicc hogy a sok agyatlan idejön pampogni h a drog igy rossz ugy rossz termeszetesen az internetrol szerzett ,,hiteles" forraskbol.

Aztan leirjak h az mdma az egyenlo a kristalymeth el stb... vicc kategoria

Mielott irnal ajanlom olvasgass daat -on

2017. jan. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
frontint és mdma-t(ekit) ne keverd mert szerotonin szindromahoz vezethet( ha jol tudom mao gatlo ami annyit tesz hogy meggátolja a boldogsag hormonok visszavételét)
2017. jan. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

MOA gátlót nem használnak. Nagyon komoly diéta kell hozzá! Több étellel is olyan hatása lehet, hogy jobb esetben 2x-ére megy fel a vérnyomásod!


A szipusnak üzenem, hogy lehet, hogy jó, de inkább vegyél valami jobb dorogot, vagy igyál.

Anno régi tanáromnam volt diákja. Ő szipuzott. Pár év után 4-5 tanulóból 2-es lett. Majd egy hülyén sikerül napon leszédelkett egy épülő elhagyott hát emeletéről. Meghalt sajnos.


Vannak viszont ismerőseim akik hetente-kéthetente komolyabb drogokat fogyasztanak és totál normálisak!


Amúgy füvezz vagy igyál. 0,1-es adag fűből amit jól lent tartasz elég egy esti lazuláshoz. Az meg kb. 300 Ft.

2021. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!