Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi az együttes hatása az...

Mi az együttes hatása az antidepresszánsnak/nyugtatónak a drogokkal vegyítve?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha valaki régóta egy hónap alatt 2-3-szor bulizik, de eddig ivott mellé, de az orvosa felírt neki gyógyszert rendszeres szedésre.

Drog alatt ezeket értem: kokain, speed, MDMA



2015. okt. 18. 19:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
63%

A kérdés lassan 6 éves. Én az 1-es válaszoló vagyok.


2015-ben amikor a kérdés ki lett írva màr 6 éve ezeken életem. Utàna számtalan sikertelen kísérletem volt arra, hogy leálljak. Közben rengeteg kórházi kezeléssel, egy-két túladagolással, rengeteg pénz elbukásával. Pár éve vagyok nagyjából rendben. Az idegrendszerem sosem lesz már tökéletes. Úgy kellett normális életet felépítenem, hogy mentálisan a mai napig gondjaim vannak pl a rendszeres dühkitörések, hangulatingadozás stb...


Ez nem a kérdésre válasz, de hozzátartozik sajnos a témához. Sokan használnak valamit, és kb 10-ből 1 ember lesz utána függő. Ez elég alacsony szám, de akkor én sem gondoltam, hogy én leszek az az egy. Balesetek nem csak mással történhetnek.


Én pedig nem az internetről olvastam miért nem szabad drogozni. (Volt ilyen komment a kérdés alatt. Most a világhálóról informálódó embernek gratulálok, hogy volt annyi esze, hogy íràsokból leszűrje, hogy a drog veszélyes. Nekem nem volt)

2021. szept. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
A kromofággal tényleg vigyáztam, teaszürövel átszűrtem, először csak a lét ittam meg, aztán a végén kikanalaztam a sűrűjét is
2021. szept. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Legalább írnál normális hülyeséget.

Annak a gőzét lélegzik be. Tödőből szívódik fel és az agyba jut.

Ha megiszod csak kicsit részeges állapotba kerülsz. Jó drágán és kb. 15-20x jobban terheli a májat is a vesét mint egy nagy adag tömény pia.

2021. szept. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!