Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Itt tényleg mindenki depresszi...

Itt tényleg mindenki depressziós?! Hány évesek vagytok, hogy így éreztek?

Figyelt kérdés
Az oké hogy én nem vagyok normális, de valahogy hihetetlen hogy tényleg ennyi remény vesztett, panaszkodó, síró-rívó emberke van itt. :(
2010. ápr. 3. 18:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Én nem szedtem bogyókat. Az elsőtől egésznapos brutál hányingerem volt, és semmi kedvem se volt végigpróbálgatni a másik huszat, hogy majd melyik jön be. Kilábaltam a depresszióból egyedül. Igaz, beletelt vagy fél évembe és nagyon ok akaraterőbe, hogy megint örömet találjak az életben, és legyen erőm élni, de sikerült.
2010. ápr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Az a gond az emberekkel hogy sajnálják magukat, sajnálkoznak hogy nincs pénzük, nincs jó életük, de nem is tesznek érte hogy jobb legyen. Körülöttem rengeteg ilyen ember van, tiszta depi meg ideg mindegyik. Hiába próbálok tanácsot adni nekik hogy így meg úgy jobb lenne, csak rámondják hogy "ááá nekem ez úgyse sikerülne". Ennyi. Ha meg se próbálják akkor nem is fog soha.
2010. ápr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Mint már írtuk ez utóbbi egyáltalán nem depresszió, hanem csak nyafogás, sajnálkozás.
2010. ápr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Depressziós vagyok. 19/l


Nem vagdosom magam, nem sírok, mindent megteszek ami tőlem telik, annak érdekében, hogy ez változzon. De nem változik. Immár több mint egy évtizede nem.

2010. ápr. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Egyszerű.Túl sok mindennek és mindenkinek kell megfelelni,amit nem mindenki tud teljesiteni
2010. ápr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
17/f
2010. ápr. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Én például most jöttem rá, hogy depressziós vagyok. Nem siránkozok, meg nem sajnáltatom magam, ez van. Tudom, hogy semmi okom nincs arra, hogy rosszul érezzem magam, mégis lelkileg a mélypont már hónapok óta. De ha bárki megkérdezi, hogy mi bajom van, miért vagyok letört, rosszkedvű, vagy éppen szomorú, nem tudok rá válaszolni.

Nemrég kérdést is tettem fel, hogy mit kell ilyenkor csinálni. Tudom, hogy beteg vagyok, és szeretnék meggyógyulni, mert egyszerűen borzalmas, hogy ahhoz sincs kedvem, amit eddig életcélomnak jelöltem ki. Tényleg nagyon rossz ez.


23/F

2010. ápr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Én 22/L vagyok, apukám mániás anyukám "sima" depressziós, szóval hoztam. Egyenlőre még én is csak sima vagyok, de idővel úgy érzem kezdenek mániás szakasaim is lenni. Én gyűölöm a gyógyszereket, egy időben szedtem nem használtak semmit (hónapokig szedtem, nem pár napig), úgyhogy most már próbálok egyedül megbírkózni vele.

Az egészségtelen táplálkozás is sok gondot okoz, meg hát ez a globalizáció és a kapitalizmus vele járója. Most próbálják ilyen-olyan hálón fönntartani a betegeket, de régen a gyengék meghaltak, könnyebben, mint ma.

2010. ápr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Nem sokat értesz hozzá, az biztos. Arra az oldalra tévedtél, ahol a depisek leveleznek. Ha benyitsz a sebészetre, ott mindenki sebészeti eset. Ha a szülészetre, akkor azt hiszed, mindenki szülni fog a világon. A depisek létszáma sajnálatosan emelkedik. Már a lakósság 10%-át érinti. Ráadásul a depresszió nem öregek betegsége. Két fő vonulata van. Az egyik 18 életév körüli, a másik a 40 eseket támadja. Ettől függetlenül bármikor beüthet, hajlamtól, és életviteltől függően. Ráadásul örökölni is lehet. Hidd el, nem egy disznótor...
2010. ápr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Mint leírtam én sem voltam normális! Ez nem volt elég egyértelmű számodra hogy én is eléggé a gödör mélyén vagyok.

Egyébként a kérdésből leginkább azt szerettem volna megtudni, hogy az ide írkáló emberekből hányan tartoznak a 20 év feletti korosztályhoz, amikor is már kirajzolódik az ember élete. Illetve amikor már tényleg valós problémákkal találja szemben magát a világban, nem úgy mint a kis tizenévesek, akiknél bizony nem minden esetben valósak a bajok.

És ugye ezt az oldalt nagy részben a tizenévesek látogatják.

2010. ápr. 9. 20:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!