Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Itt tényleg mindenki depresszi...

Itt tényleg mindenki depressziós?! Hány évesek vagytok, hogy így éreztek?

Figyelt kérdés
Az oké hogy én nem vagyok normális, de valahogy hihetetlen hogy tényleg ennyi remény vesztett, panaszkodó, síró-rívó emberke van itt. :(
2010. ápr. 3. 18:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Daróczi Dávid is komoly depreszióval küzdött és és sajnos a betegségébe bele is halt, nem mondom hogy nincsenek olyanok akik sajnáltatják magukat de ezt nem lehet mindenkire rámondani.
2010. ápr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
22/F
2010. ápr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
az étkezés is lehet , ok , hiányállapot, sokszor vált ki depressziós tüneteket
2010. máj. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Hát ez engem is meglep. Látom magam milyen szerencsétlen vagyok és hogy kint mindenki boldogan sétálgat és teszi a dolgát. Erre föl most idejövök és egy csomó hozzám hasonló embert látok. Először úgy gondoltam, hogy ezek biztos ilyen emos tinik akik vagdossák magukat és "depisek" meg minden, lassan ez már divat. (tisztelet a kivételnek) de már látom, hogy sokan vagyunk "ilyenek". Ez tényleg elgondolkodtató.


L/20

2010. jún. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!