Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy kerulhetem el, hogy...

Hogy kerulhetem el, hogy korhazba keruljek? 15/l

Figyelt kérdés
A holnapi napon megyunk pszichiaterhez a szuleimmel, lehet, hogy anorexias vagyok. Anyaek azt mondtak, hogy majd beszelgetni fogok ezzel a növel (az orvossal) es azt mondtak, hogya ugy iteli meg plusz egy bizonyos testsuly utan korhazba kerulhetek. Most 45-46 kg vagyok 168 cm-hez. Ha ezeket igy elmondom neki, meguszhatom a korhazat? :"En ugy gondolom, hogy teljesen rendben van az etkezesem, nem eszem se tul keveset, se tul sokat. Minden nap haromszor eszem. Reggelizem, ebedelek es vacsorazok. Probalok a leheto legegeszsegesebben etkezni. Reggelire teljes kiörlesu kenyeret eszem vajjal, csirke vagy pulykasonkaval, zöldsegekkel. Ebedelni van lehetösegem az iskolaban. A fött etel melle zöldsegek közul valaszthatunk. Vacsorara altalaban 250-300 g sovany turot eszem valamilyen gyumölccsel. De van amikor fött tojast vagy konzerves szardiniat( ezeket ritkabban) Igazabol csak az a problemam, hogy nem menstrualok 5-6 honapja. Nem szeretnek hizni."

2016. aug. 29. 10:34
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Tehát májusban még 56 kiló voltál és azóta fogytál 45-re? Én is orvoshoz vinnélek. És nem hiszem, hogy nem fogsz tovább fogyni, ha nem történik semmi. A szüleid attól félnek, hogy gyakorlatilag két-három hónapod van hátra.
2016. aug. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

#29: De nem fér bele az agyadba,hogy híznod kell??????

Nem véletlenül mész pszichiáterhez. Ha a 45 kg normális lenne, akkor szerinted elvinnének??? NEM.

Fogd már fel,hogy híznod kell. Ha hízol 5-7 kg-ot és normál súlyod lesz, akkor is vékony leszel.


Vagy megéri neked 45 kg-osnak vagy soványabbnak lenned? Cserébe nem fog megjönni többet a menstruációd, hullani fog a hajad, vérszegény leszel, lehet,hogy gyereked sem lehet majd és még lehetne sorolni.

Megérné neekd, cserébe hogy húúde vékony (akarom mondani sovány) maradj???? Válaszolj ..

2016. aug. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

"Ha hizol 5-6-7kg-t es normal sulyod lesz, akkor is vekony leszel"


Hat epp ez az, hogy nem leszek vekony, mert nöni fog a testzsirszazalekom! Tul zsiros leszek ha hizok! Most pont jo vagyok.

2016. aug. 31. 10:32
 34/36 A kérdező kommentje:

"A szuleid attol felnek, hogy 2-3 honapod van hatra".


Csak nem ertem, hogyha mar marciusban nem menstrualtam, akkor miert nem vizsgaltattuk ki, hogy mi az oka, le se szartak.

2016. aug. 31. 10:40
 35/36 anonim ***** válasza:

#33: Nőni fog a testzsírszázalékod.. a normál értékre.

Szerinted miért normál érték a normál érték? Mert az a normális. És vékonynak számít. Ha nem számítana vékonynak, akkor nem lenne az az érték a normális.


Most nem vékony vagy,hanem SOVÁNY,felfogtad?? Egészségtelen vagy, téged ez boldoggá tesz?

Ezen kívül a fiúknak sem vonzó.


A tested se nem vonzó, se nem egészséges. Gyakorlatilag mi élvezeti érték van neked benne?


Remélem, az orvos segíteni fog rajtad, mert nagyon nagy gondok vannak felfogásoddal.

2016. aug. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
A betegségnek pont ez a lényege, hogy a kérdezőnek valszeg a családjában van a probléma, szeretet hiány, vagy erős kontroll, lehet ez az egyetlen dolog az életében, amit irányíthat... Így nyer értelmet a koplalás...kívűlálló számára ez sokszor érthetetlen, és esztétikailag elfogadhatatlan, de ez legtöbbször családi konfliktus.
2016. aug. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!