Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagdossa magát ez a lány?

Miért vagdossa magát ez a lány?

Figyelt kérdés

Durván 1 hónapja ismerkedtem meg ezzel a lánnyal, nem egy átlagos ember, mondhatni elég különc, de nekem pont ez tetszett benne. Külsőleg is nagyon tetszik, itt egy kép, h lássátok milyen szép :(



Nagyon jókat beszélgettem vele, olyan témákról is, amiről eddig lánnyal soha nem tudtam (művészetek pl.). Egyre jobban megkedveltük egymást, már egy csók is elcsattant, teljesen boldog voltam, h kifogtam egy ilyen lányt. Egyik nap rámírt MSNen, h szeretne nekem elmondani egy titkot magáról, mert úgy érzi, már megbízhat bennem. A következő képet küldte el: (aki érzékeny a vér látványára az kérem ne nyissa meg, nem szeretném, ha emiatt moderálnák a kérdésemet, csak nem akarom, h kamunak higgyétek, köszi )



Én teljesen ledöbbentem, egyáltalán nem gondoltam ezt róla, megkérdeztem tőle, h mégis miért teszi ezt, de azt válaszolta, h ezt nem tudja elmagyarázni :S Ez valami betegség lenne? Miért csinálja ezt magával?


Mielőtt jönnének a hülye emo-s válaszok, gyorsan leszögezném, h nem erről van szó, ez egy okos és művelt lány, szó sincs divathóbortról.


2010. ápr. 25. 17:15
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
feltennéd újraaképet. mert nem tudom megnyitni.
2010. ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
újra le fogják venni az adminok.kérd el privátban a kérdezőtől és elküldi e-mailben.
2010. ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Mi történt aztán vele? :(
2011. jan. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
basszus... nagyon bírom az ilyen kommenteket... "mániás depressziós? menekülj!" És ha depressziós? Akkor mi van? Én nem nagyon "hiszek" az ilyen betegségekben, de az orvosi papíromon nekem is depresszió szerepel- nem mániás, de nagyon hasonló. A mániás betegek hangulata hetente-havonta váltakozik (Van Gogh is mániás depressziós volt), a hozzám hasonló embereké egyik percről a másikra. Nekünk sem könnyű, mert még gyógyszerrel is nehéz kezelni. De ettől még mi sem vagyunk rosszabbak, mint akinek nincs hasonló baja, oké? Ráadásul a mániások jóval érzékenyebbek, és általában ebből kifolyólag kreatívabbak és tehetségesebbek a többi embernél.
2011. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!