Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagdossa magát ez a lány?

Miért vagdossa magát ez a lány?

Figyelt kérdés

Durván 1 hónapja ismerkedtem meg ezzel a lánnyal, nem egy átlagos ember, mondhatni elég különc, de nekem pont ez tetszett benne. Külsőleg is nagyon tetszik, itt egy kép, h lássátok milyen szép :(



Nagyon jókat beszélgettem vele, olyan témákról is, amiről eddig lánnyal soha nem tudtam (művészetek pl.). Egyre jobban megkedveltük egymást, már egy csók is elcsattant, teljesen boldog voltam, h kifogtam egy ilyen lányt. Egyik nap rámírt MSNen, h szeretne nekem elmondani egy titkot magáról, mert úgy érzi, már megbízhat bennem. A következő képet küldte el: (aki érzékeny a vér látványára az kérem ne nyissa meg, nem szeretném, ha emiatt moderálnák a kérdésemet, csak nem akarom, h kamunak higgyétek, köszi )



Én teljesen ledöbbentem, egyáltalán nem gondoltam ezt róla, megkérdeztem tőle, h mégis miért teszi ezt, de azt válaszolta, h ezt nem tudja elmagyarázni :S Ez valami betegség lenne? Miért csinálja ezt magával?


Mielőtt jönnének a hülye emo-s válaszok, gyorsan leszögezném, h nem erről van szó, ez egy okos és művelt lány, szó sincs divathóbortról.


2010. ápr. 25. 17:15
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
amikor testnevelés órán átöltözik nem látják ezt rajta?
2010. ápr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
70%
teljesen korrekt lánynak tűnik. Nem értem mi lehet a baj. talán a többiekre hallgass és vidd el egy dokihoz.
2010. ápr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

"Kisfiam, menekülj! Ez elmeroggyant."

Pont ilyenkor van RÁD a legnagyobb szüksége! Ilyenkor nem szabad meghátrálnod, hanem segítened kell neki, ahol csak tudsz. Már ha tényleg jó barátodnak tekinted!


F/18

2010. ápr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
26%

ilyenkor mindenki mondja, hogy ne hagyd magára meg minden. ha eddig vagdosta magát továbbra is fogja. nem vagy köteles rááldoznod éveket az életedból mert ez nem pár hóünapos munka míg összevarrod és rendberakod az összekuszálódott lelkét. nem vagyok szemét meg ilyenek, de, ha a csaj el akarná mondani a problémáit már megtette volna. bár az is lehet, ha csak most fogja.

ha vele akarsz maradni és rendbehozni a lelkét akkor azt jól gondold át. mert, ha közben eleged lesz az egészből (sajnos előfordulhat) akkor csak idő kérdése míg visszasüllyed erre a szintre vagy rosszabb lesz.

szóval jóü alaposan fgondold át, hogy vele maradsz-e. nem kötelez téged semmi. de, ha belevágsz akkor sok sikert hozzá. hosszú lesz az út a végéig, de megéri. életre szóló barátok lesztek minimum.

2010. ápr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 Thurston ***** válasza:
93%

Ja, amúgy tényleg meg kell gondolnod, hogy akarsz-e neki segíteni. Telejsen rendbehozni csak egy szakemebr tudná. Te azzal segítheted, hogy bizalmas kapcsolatot alakítassz ki. De az meg... Nem tudok magyarul gondolkodni. Idézet ezért:

"Trading pain is a bad deal, I've got more than my share."

2010. ápr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Küld el pszihológushoz, és próbáld meg kipuhatolni, hogy miért csinálja ezt... biztosan depressziós valamiért.
2010. ápr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
A tájékozottság nem zár ki semmit. Az őrültek sem mindig buták vagy műveletlenek.
2010. ápr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
leszedték a képeket, megnézném őket, ha gondolod, átküldhatnéd ptivátban.
2010. ápr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Utolsónak: nem tudok neked üzenetet küldeni, nincs engedélyezve ezek szerint
2010. ápr. 25. 21:52
 30/34 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék a képekre,privátban elküldöd ha szépen megkérlek?:))
2010. ápr. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!