Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagdossa magát ez a lány?

Miért vagdossa magát ez a lány?

Figyelt kérdés

Durván 1 hónapja ismerkedtem meg ezzel a lánnyal, nem egy átlagos ember, mondhatni elég különc, de nekem pont ez tetszett benne. Külsőleg is nagyon tetszik, itt egy kép, h lássátok milyen szép :(



Nagyon jókat beszélgettem vele, olyan témákról is, amiről eddig lánnyal soha nem tudtam (művészetek pl.). Egyre jobban megkedveltük egymást, már egy csók is elcsattant, teljesen boldog voltam, h kifogtam egy ilyen lányt. Egyik nap rámírt MSNen, h szeretne nekem elmondani egy titkot magáról, mert úgy érzi, már megbízhat bennem. A következő képet küldte el: (aki érzékeny a vér látványára az kérem ne nyissa meg, nem szeretném, ha emiatt moderálnák a kérdésemet, csak nem akarom, h kamunak higgyétek, köszi )



Én teljesen ledöbbentem, egyáltalán nem gondoltam ezt róla, megkérdeztem tőle, h mégis miért teszi ezt, de azt válaszolta, h ezt nem tudja elmagyarázni :S Ez valami betegség lenne? Miért csinálja ezt magával?


Mielőtt jönnének a hülye emo-s válaszok, gyorsan leszögezném, h nem erről van szó, ez egy okos és művelt lány, szó sincs divathóbortról.


2010. ápr. 25. 17:15
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

lelki problémája van szegénynek,magát akarja büntetni maga miatt.szüleivel,suliban minden rendben nála?mindenképp kérj segítséget,pszichológus tudna segíteni neki.beszélgess vele,hogy miért csinálja ezt.

nincs esetleg táplálkozási zavara?

2010. ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim válasza:
100%
szerintem semmiképp ne hagyd ott, pont azt akarja, hogy megértő legyél...
2010. ápr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim válasza:
100%

Először is!Nem csak az EMO.-sok vagdalják magukat!

És az EMO sem egy divat!

Teljesen más!

Csak sok fiatal azt csinált belőlle!

És szerintem szegény lánynak a elkével van valami!

2010. ápr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Ne mondjátok már rá légy szíves h elmeroggyant, sokkal tájékozottabb, mint a többi lány, biztosan valami komoly problémája lehet szegénynek :(

Megmondom őszintén én is először ledöbbentem, de ezek után főleg nem tudnám otthagyni, azt mondta nagyon kedvel engem. Az első képet lehet felelőtlenség volt felrakni, de törölni nem tudom hogyan kell, de nem hinném, h meglátja őt itt valami ismerőse. A szeme is bevan rajta csukva, szerintem így nem is lehet egyértelműen megmondani, h ki az illető.

2010. ápr. 25. 17:31
 15/34 anonim ***** válasza:
0%
Mert retardált. Nekem egyébként akkor sem tetszene, ha nem lenne idióta.
2010. ápr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
48%

basszus. na ezzel nagyon sürgősen orvosi segítséget kéne kérni, ez nagyon nem normális...

És mit csinál strandszezonban? agyonvagdalt lábbal járkál? durva, ehhez tényleg szakértői segítség kell, ez így nem állapot...

2010. ápr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Egyébként nem hinném, h ilyen szokásos csajos problémája lenne, mert őt ezek a témák egyáltalán nem érdeklik (fogyózás, túlzott külsőségek, stb…). A családja is normálisnak tűnik, nem értem mi a probléma :S
2010. ápr. 25. 17:35
 18/34 Thurston ***** válasza:
100%
Igen, ez egy betegség, amit depressziónak hívnak, és ilyen módon is jelentkezhet. Pszichológus segítsége ajánlott, mert máshogy nem lehet belőle kijönni...
2010. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 Thurston ***** válasza:
100%
Amúgy hogy mindenki értse: telejsenm indegy, hogy milyen problémái vannak. A depresszió lényege, hogy minden ok nélkül van nyomott hangulatod.
2010. ápr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
51%

17:24 grat, hogy mgé büszke is vagy rá, látszikl h divatból csinálod.

hülye nyomorék. -_-


a krédésre pedig: finoman közöld vele, hogy szerinted pszihológushoz kellene mennie, amúgy meg mellette állsz, és tényleg állj meleltte, és puhatold ki, mi áll ennek a hátterében!

2010. ápr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!