Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez szociális fóbia vagy...

Ez szociális fóbia vagy generalizált szorongás?

Figyelt kérdés

Volt ,hogy lakásból sem mertem kimenni sem mozgás sem semmi.Mostanra már ott tartok ,hogy eljarok edzeni igaz olyan helyre ahol nem edzenek sokan 3-4 ember egyszerre és probálom tágitani a hataraimat.De.Ma kellett mennem egy helyre el is mentem de amikor bekellett volna menni a terembe volt bent kb 15-20 ember es inkabb visszafordultam nem tudtam volna szorongas nelkul ennyi ember kozt meglenni orakon keresztul.Ilyenkor cikaznak a gondolataim persze hulyesegeken. ugyerzem elgyengulok, elajulok ideges is leszek tehat szorongok.De nem merek messze menni sem itthonrol 10km mar soknak szamit es azt is csak kocsival mert azon agyalok mikor ernek haza es addig siman rosszul is lehetek.Neha panikolok is mondjuk 1 honapja mar nem volt rohamom igaz nem is feszegettem a hataraim drasztikusan.Szoval fejlodok de igy hirtelen ez a "sok"ember sok volt.Hogy tudnam megszokni az embereket?Haverjaim nem nagyon vannak.

Voltam orvosnál írt is fel antidepresszánst de nem merem elkezdeni szedni.nem lesz egyszeru menet gyogyszer nelkul de bizom benne ,hogy lehetseges.az megoldas lehet ha csak ugy beulok valahova ebedelni vagy ahol van kicsit tobb ember es leulni? csak nem akarok debilnek tunni hogy csak ott egyedul uldogelek?



2016. okt. 18. 15:55
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Attratunitani =ujratanitani. Csak telefonrol vagyok es gyorsan probalok irni
2016. okt. 18. 22:37
 22/24 anonim ***** válasza:

#19


Elnézést, tegnap egy kicsit lehet, hogy indulatosan reagáltam. De nekem nagyon rossz tapasztalatom volt a Rexetinnel.

2016. okt. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nekem a szertralinnal viszont jók a tapasztalataim.

Kérdező

Aki beteg lesz (bárhogy) az mind elmondhatja, hogy-hogy éppen most, eddig miért nem.

2016. okt. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Az 1# egy nagyon bunkó parasztláda. Remélem íhy jár egyszer
2016. okt. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!