Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Titeket mi tart vissza az...

Titeket mi tart vissza az öngyilkosságtól?

Figyelt kérdés
Engem az evés és a szex. Egyszerűen csak erre a két dologra tudok gondolni, minden mást rossznak találok az életemben. Utálok emberek között lenni, utálok beszélgetni, tisztálkodni, dolgozni, felkelni. Alig várom minden nap, hogy vége legyen, hogy éjszaka legyen. A munkámban nagyon minimalista vagyok, csak annyit vagyok hajlandó dolgozni, hogy éppenhogy ne rúgjanak ki. 22 éves vagyok, de rossz belegondolni, hogy még vagy 60 évig minden nap ugyanez lesz. Már a fürdésbe, fogmosásba is belefáradtam, mi értelme ha mindennap újra kell kezdeni?

2016. dec. 8. 22:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én már nem vagyok szűz, de mindig az jár a fejemben amikor meg akarok halni, hogy akkor soha többet nem élhetnék át orgazmust és soha többet nem ízlelhetném meg a kedvenc ételeimet. Ezek annyira jó dolgok, hogy más nem is érdekel.
2016. dec. 10. 20:08
 12/15 anonim ***** válasza:
79%
Ne fürödjél és ne is moss fogat ha ennyire belefáradtál. Elég csak hetente. Egyél és szexelj sokat. Úgyis csak azt szereted.
2016. dec. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
79%
Anyukám - mégha nem is töltünk sok idôt együtt. Belebetegedne, hogy a tinédzser, egyetlen kislánya megölné magát. Csak mi vagyunk egymásnak.
2016. dec. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
0%
Féltem a családtagjaim. Anya biztos kiborulna, a testvérem egyedül lenne, a kutyám is itt van... Azért van pár barátom is. De a legnagyobb ok, hogy.. Mivan ha másik testbe születek, és nem egy rockeréba hanem valami nyálas csajsziéba.. Most gondolj bele én egész életemben rockot hallgattam tegyük fel egy JB fan lesz.. Úristen.. Na meg azért lehet depressziós vagyok, de.. Van miért élnem, de volt már öngyilkossági kísérletem.
2017. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
57%

K-Pop. Sokan nem fogják tudni mi az, viszont esküszöm, az életemet mentették/mentik meg.

A kisállataim.

Az, hogy mi lesz utána. Hol leszek, stb.

2017. febr. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!