Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyik napról a másikra;azt...

Egyik napról a másikra;azt vettem ésszre hogy KÖVETNEK; FIGYELNEK az emberek Pesten (intenzívebb) és vidéken is (csökkentett módba). Van valakinek hasonló tapasztalata; vagy vmi értelmes hozzászólása ez ügyben?

Figyelt kérdés
Ilyen èrzèsem;megfigyelèsem koràbban nem igen volt; vagy ha volt is(max.figyelnek; jobban megnèznek) azt betudtam az egomnak; DE ez annâl jóval több.Egyik napról a màsikra...közel 4 ève törtènt. Nagyon sokat szenvedtem/szenvedek ez miatt.Nem igazàn tudom magam ezen túltenni. Èsszerű magyaràzotakra vagyok kìvàncsi.

2017. ápr. 6. 20:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 A kérdező kommentje:

.... azóta eltelt 7 év ; több is.


Màr Nem keresi csaladjat.


màr lehult az utolsó rózsa szàla.


az utolsó könnycsepp.

az utolsó karacsony... egyedül


Màr nem tud sírni; nem tud nevetni.


Màr zöld a szeme.


Màr....Emberarcú.


Az utolsó emberi tulajdonság amit elveszitünk...


Az irgalom; a könyörület.

2022. jan. 4. 15:46
 82/89 anonim ***** válasza:
53%
Tényleg beteg lettél.
2022. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/89 A kérdező kommentje:
....vàr olykor... muszaj normálist JÁTSZANI.
2022. jan. 4. 18:02
 84/89 anonim válasza:
12%
azóta is? nekem másfél évembe telt elengedni, ha nem próbálod meg nem fog menni.
2022. jan. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/89 A kérdező kommentje:

Elengedni? Mit? Eltelt kozel 9 èv...

Egy erzès rabja lettem...Intuitiv intelligencia


Nem hiszem; h valaha " kiheverem"


Vagy menjek el egy honap el camino? Esetleg 7 ev Tibetben ...?

2022. jan. 22. 13:26
 86/89 anonim válasza:
43%
hívhatod aminek akarod.. de ha hiszel megállás nélkül benne, hogy elengeded és keresed is a megoldást, akkor meg lehet találni. szakadj ki a valóságba ne a fejedben legyél.. nehéz... de menni fog.:D és persze, ez, vizualizáció, hit, tudatosság, ha eleget fejlődsz ki tudsz lépni, tibetben megtanítanak rá, de 9 év után az én elméletem szerint, neked maximum a szemléletedet kell megváltoztatnod és a hozzáállásod.
2022. okt. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/89 anonim válasza:
44%
ha gondolod írj.
2022. okt. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/89 anonim ***** válasza:
Hogy vagy most?
febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/89 anonim ***** válasza:
21%
Nekem volt pszichopatám,aki követett. A lépcsőház előtt várt. Még 2 lányt tudok, akit követett.
febr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!