Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Diszalkuliára szeretnék...

Jeverezi kérdése:

Diszalkuliára szeretnék felmentést pszichiáterem ki tud írni róla? Vagy hogy megy ez?

Figyelt kérdés
Egyetemen nem mennek a matematikai tárgyaim és mondták h. csak diszkalkulia diagnótissal mentenek fel. Na most én szorongás meg depresszió miatt járok orvoshoz és ha ő neki eztet elmondom h. rosszul megy a matek akkor ad diagnózist amivel fel tudnak menteni a diszkalkúliával matek alól?

2017. júl. 27. 20:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
Mi vagy te orvos, szakértő hogy ezt megtudod állapítani? Benne van a papíromban hogy a figyelemzavar egy beilleszkedési, magatartási, tanulási nehészség, mint ea diszkalkúlia, diszgráfia, és fejlesztésekre is kell járnom. De ha úgyis olyan okos vagy mesélj még kérlek. Hibát? akkor az iskolám is hibát vétett akik elfogadták? Nagyon okosak lehettek, de sehol semmi
2017. júl. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Jogszabály írja elő ami tanulási beilleszkedési magatartási nehészség ha olyanod van felmenthetnek azokból a tantárgyakból amik nehezen mennek. Beleírták a lapomba és utána is néztem. Nézz utána te is nyugodtan. Idióta.. Be is másolhatom. De felesleges kötekedni meg okoskodni a semmit könnyebb. Gondolom egyszer nem jártatok pszichológusnál meg senkinél csak tippeltek kihez mi tartozik.
2017. júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem egyedül a pszichiáter fog felmenteni, ahhoz kell egy vizsgálat mint már említettem, ami 18 év fölött meg ha nem vagy gimis elvileg 60 ezer ft is lehet. Egyik ismerősömnek annyi volt. Ennyi.
2017. júl. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!