Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csinálja ezt a pszichiát...

Miért csinálja ezt a pszichiáterem? El vagyok keseredve

Figyelt kérdés
Már egy hete írtam neki levelet a panaszommal de nem válaszolt rá pedig mindig szokott. Ez engem nagyon bánt. Aztán szenteste éjszaka küldtem neki egy szép üzenetet képpel melyben boldog karácsonyt kívántam neki azonban arra se jött válasz. Nagyon úgy érzem nem foglalkozik velem ennek mi lehet az oka? Mi baja van neki? Nem is értem

2017. dec. 26. 13:58
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem felnevetett az sms olvasása után: hogy végre egyel kevesebb őrülttel kell majd találkoznia xD Istenem, de buta lehetsz.
2017. dec. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Most már tényleg nem tudom mit tegyek.
2017. dec. 27. 16:24
 13/36 anonim ***** válasza:
77%
Rengeteg szabadidőd lehet, kérdező... remélem, ezentúl másik terapeutát fogsz boldogítani...
2017. dec. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Miért reméled hogy más terapeutát fogok boldogítani??! -.-


Amúgy meg nem, nincs sok szabadidőm csak hát engem ez bosszant valamilyen szinten hogy nem válaszol terapeutám.

2017. dec. 27. 18:47
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
ÜNNEP VAN. Fogd már fel. 100%, hogy szabadságot is vett ki az év végére. Undorító ez az akaratosságod, ne csodáld, ha ezek után leadna. Pióca hozzáállás.
2017. dec. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen embereknél nem értem, hogy voltak képesek eddig életben maradni?

KARÁCSONY VAN!!!!!

Segítek:

Ilyenkor mindenki pihen, a családja körében, nem olvasnak munkahelyi üzeneteket.

Most tényleg előtted van az a jelenet hogy a karácsonyi vacsora/fadíszítés/főzés közben téged olvas?

Te a betege, esetleg szebb szóval kliense vagy, egy eset, egy adat, egy kórkép, ami a munkája, gyógyulásod vagy súlyosbodásod egy statisztikai adat. Látod magad előtt hogy ezen agyal karácsonykor?

2017. dec. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

15.-ös Köszönöm a válaszodat. Ma már nincs ünnep csak mondom. Most már egy hete írtam az első levelet, aztán tegnap este nagyon rosszul voltam veszekedtem rokonommal és ezt is leírtam neki mert ki borultam idegileg. Meg megemlítettem hogy válaszolhatna azért mert egy orvos hivatásszerűen dolgozik ugye tehát mindent a betegeiért.


Aztán küldtem még neki tegnap éjszaka három sms-t és az utolsóban írtam ha nem válaszol ma estig otthagyom. Aztán még mindig nem válaszolt :'(


Már nem tudom mi baja van velem neki de fáj!


Nem undorító ez szerintem mert Ő mondta hogy bátran írjak amikor csak kiborultam vagy panaszom van.

2017. dec. 27. 20:06
 18/36 A kérdező kommentje:

16-os válaszoló köszönöm neked is a választ azért.


"Az ilyen embereknél nem értem, hogy voltak képesek eddig életben maradni?

KARÁCSONY VAN!!!!!"


Már rég nincs karácsony ma óta szóval ez nem érv!



"Ilyenkor mindenki pihen, a családja körében, nem olvasnak munkahelyi üzeneteket."


De nekem a terapeutám azt mondta hogy bátran írjak neki bármikor lvelet. Ezért se értem most ezt hogy nem válaszol egy csomó ideje. Az orvosi munka az olyan hivatásféle szerintem ahol folyton készenlétben szükséges állni.



"Most tényleg előtted van az a jelenet hogy a karácsonyi vacsora/fadíszítés/főzés közben téged olvas?"


Nem gondolkodok ilyeneken mikor mit csinál



"Te a betege, esetleg szebb szóval kliense vagy, egy eset, egy adat, egy kórkép, ami a munkája, gyógyulásod vagy súlyosbodásod egy statisztikai adat. Látod magad előtt hogy ezen agyal karácsonykor?"


De Ő nekem azt mondta múltkor hogy jól haladok a teráppiával és szépen fejlődök. Nem betegségi kategoriákba néz engemet hanem a személyiségemet fejleszti mert azt mondja rossz. Én nem gondolkodok azon mit csinálhat karácsonykor mert hát bármit csinálhat.

2017. dec. 27. 20:10
 19/36 anonim ***** válasza:
85%
Akkor jó lenne gondolkodni, átèrezni hogy milyen lehet hogy éjjel karácsonykor 3 üzenettel ZAKLATJÁK. Úgy nevezik hogy EMPÁTIA. Mást jelent a terapeutát használni és mást kihasználni. Bár teljeden felesleges neked magyarázni, te elhiszed hogy amit csinálsz rendben van, hiába állítja 10 másik ember, hogy nem.
2017. dec. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
67%
Na, válaszolt?:))))
2017. dec. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!