Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csinálja ezt a pszichiát...

Miért csinálja ezt a pszichiáterem? El vagyok keseredve

Figyelt kérdés
Már egy hete írtam neki levelet a panaszommal de nem válaszolt rá pedig mindig szokott. Ez engem nagyon bánt. Aztán szenteste éjszaka küldtem neki egy szép üzenetet képpel melyben boldog karácsonyt kívántam neki azonban arra se jött válasz. Nagyon úgy érzem nem foglalkozik velem ennek mi lehet az oka? Mi baja van neki? Nem is értem

2017. dec. 26. 13:58
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
88%
Ha tudnád, hogy karácsonykor mennyi ember nevetett a buta kérdéseden, lehet írnál neki újra :D
2017. dec. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Lehet tudni, hogy alakult a dolog végül? Tényleg érdekel, hogy egy szakember hogyan kezel egy ilyen helyzetet.


Én valahol megértem a Te viselkedésedet is. Még ha nem is mondom azt, hogy helyén való. A kettő nem feltétlenül kell, hogy egybe essen.

2017. dec. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti válaszoló! Pedig egyáltalán nem vicces a kérdésem! De örülök neki hogy legalább ennyi örömöd volt h. tudtál nevetni
2017. dec. 28. 20:43
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Oke-oke, de valaszolt?
2017. dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Sajnos megtörtént az amitől nagyon tartottam. Valahogy éreztem hogy ez fog lenni sajnos :(


Dec 20án küldtem neki az első e-mailt arra nem válaszolt. Aztán Dec 26-án fél11kor küldtem neki egy másikat melyben a nagy veszekedésemet írtam le és segítséget kértem tőle. Meg küldtem három sms-t is. Azonban sajnos nagy gondban vagyok. Egyik sms-re se kaptam választ, nem is hívott fel sőt semelyik levelemre se válaszolt!!! Mivel írtam neki smsben hogy ha tegnap estig nem válaszol akkor keresek másik terapeutát. Mivel szavahihető embernek tartom magam, és soha semmi esetre se csinálnék segget a számból így újat keresek aki végre meggyógyít és jó életem fog lenni.


Szóval ez a helyzet ha igény van rá akkor megírhatom a fejleményeket. Arra gondoltam hogy január elejére van időpontom az még kevesebb mint egy hét elmegyek hozzá DE CSAK AZÉRT hogy kikérjem az összes papíromat, írjon nekem zárójelentést és még a gyógyszereket írja fel nehogy elfogyjon míg találok megfelelően kompetens szakembert. Kénytelen vagyok ezt csinálni és hiszem hogy helyesen teszem a terapeuta váltást.

2017. dec. 28. 21:46
 26/36 A kérdező kommentje:

Na válaszolt! Ha igény van rá akkor bemásolom a levelet persze csak úgy hogy ne legyen felismerhető benne a terapeutám meg én se!


Várom a visszajelzéseket

2017. dec. 29. 10:57
 27/36 anonim válasza:
100%
Másold be, szerintem nagyon sokan kíváncsiak vagyunk rá.
2017. dec. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

Akkor bemásolom amit írt. A nevem helyére írtam egy klienst.



Kedves kliens


A levelei alapján biztosan nem volt felhőtlenül nyugodt a karácsony. Sajnálom hogy a szeretteivel ennyi konfliktusa van,sajnálom hogy ilyen jelzőkkel illeti azt az embert akit máskor annyira imád és állandóan rajta csüng.

DE

Ennek a megbeszélése nem a szabadságom ideje alatt,hanem az üléseken történik. A határok betartása amiről már annyiszor beszéltünk fontos.

Azért beszélünk meg közösen újabb időpontot,hogy Maga is fel tudjon készülni-miről akar beszélni,mi zavarja az elmúlt időszakban.

Az ülésen minden figyelmem az Öné,a szabadságom ideje viszont az enyém.

Ha ez megfelel,a következő időpontra szívesen várom,ha nem akkor joga van változtatni

Az Ön döntése.

Jó napon kívánok Magának


----------

erre írtam


"

Köszönöm szépen a válaszát! Hát a szenteste és a 25-dikei nap tökéletes volt egyedül az utolsó nap volt nagyon rossz.


Jó nem akartam én levelet írni Önnek csak hát nagyon rosszul érztem magam. Éjjel felhívtam ismerősömet és ötven percig vigasztalt. Én azt hittem hogy Ön is ráér de tévedtem.

Bocsánat én tényleg nem tudtam hogy szabadságon van mert ha én ezt tudom akkor biztosan nem küldök e-mailt meg smst.


De lehet hogy elmegyek Öntől mert sok a veszekedés itthon és ritkán is fogad újabban. Én szavatartó embernek tartom magam így amit mondtam sms-ben a választ és másik terapeutát azt be is tartom szóval azt kérhetem akkor hogy valami zárójelentést írjon amit elvihetek másik orvoshoz? Szóval következő ülésen elmegyek még a zárójelentésért.


Üdvözlettel"

2017. dec. 29. 11:48
 29/36 anonim ***** válasza:
75%

"Bocsánat én tényleg nem tudtam hogy szabadságon van mert ha én ezt tudom akkor biztosan nem küldök e-mailt meg smst. "


Undorító, hogy hazudsz....

2017. dec. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem hazudok mi okom lenne rá? Tényleg ezt írta Ő is meg én is!!!
2017. dec. 29. 16:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!