Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkos akarok lenni de nem...

Öngyilkos akarok lenni de nem merek mert félek hogy nagy fájdalmat okozok a környezetemnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok és lehet olyan nagy gondban vagyok, ami visszafordíthatatlan. És ha igaz, akkor már nem csak az én életemről szól, hanem egy új életről is... Akit én egyáltalán nem akartam! Bár ez még egyaltalan nem biztos de ahogy telnek a napok és nincs semmi, egyre inkább megbizonyosodok benne.

Eddig is voltak öngyilkossági gondolataim bőven, de most már tényleg úgy érzem meg kellene tennem.

Jelenleg munkában vagyok, de nem is igazán tudok koncentrálni, szétestem, titokban sírok a mosdóban stb.

Szüleimmel élek még de apám ma elment egy kéthetes üzleti útra, anyám meg csak este 9kor ér haza a munkából. Én 4 körül, mi lenne ha addig meg tenném? Annyira nem akarok nekik örökké tarto fajdalmat okozni, de az érzés amit most átélek semmihez sem fogható, és az lenne a legjobb ha megtenném. Egyes emberek még meg is érdmelnék. Mit tehetnék? Nagyon rosszul vagyok.



2018. szept. 19. 08:56
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
A vicc hogy anno engem sem akartak, aztán valahogy még is megszülettem. :D
2018. szept. 19. 10:10
 12/45 anonim ***** válasza:
a legtöbb ember nem tervezett, ergo nem akarták akkor
2018. szept. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:

Miért magadat ölnéd meg, a fickót kéne, aki átvert!

Amúgy MINDEGYIK öngyilkossági módszer RENDKÍVÜLI MÓDON FÁJDALMAS, így nem javaslom.

2018. szept. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem akarsz te ongyilkos lenni. Ha akarnal nem sajnalnad magad! Es nem is tenned kozhirre. Aki teljesen elszanja magat erre a cselekedetre az szepen csendben mrg is teszi minden fele onsajnalat nelkul.. most erted / ongyi akarok lenni de felek hogy fajni fog/ egek.. total ego. De komolyan! Ez csak egy veszkialtas hogy heeer emberek en is a vilagon vagyok.. en szerintem menj orvoshoz ezzel is es a kimaradt menzeszed miatt is sokkal tobb ertelme van mint eljatszani itt a hattyu halalat! Pontozz le nyugodtan ha ug y erzed hidd el attol en meg jot fogok aludni! ;)
2018. szept. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
utolsó BUNKÓ , pont hogy nem a fájdalomtól félek, azt teljesen leszrom, csak szegény szüleimet féltem, mert én vagyok az egyetlen gyerekük, ezért félek itt hagyni mindent! igen, lepontoztalak, te végtelen paraszt és hidd el én is jól fogok aludni ezzel :)
2018. szept. 19. 11:54
 16/45 promixi válasza:
Legeloszor is meg kellene gyozodni rola hogy az vagy e? Ha igen meg mindig van alternativa. Beszeld meg szuleiddel ok segiteni fognak. Itt azert szoba jon a felelosseg es a kovetkezmeny vallalas is! Ne menekulj elole!! Foleg ne igy. Ha ezt a karmat visszadobod ugyan enyi terhet meg kapsz mashogy tehat csak is magaddal ba.... Ki. Szedd ossze magad! Allj a sarkadra es batran nezz szembe a kihivasokkal. Es meglatod minden szepen fog alakulni. A vegen meg orulni is fogsz hogy igy dontottel. Sok sikert kivanok. 51/f
2018. szept. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2018. szept. 19. 11:57
 18/45 anonim ***** válasza:
0%

Orulok neki hogy vegulis mindketten nyugalommal zarjuk majd a napot! :D hidd el nekem tudom hogy bunko voltam de akarattal mert volt egy fickom anno es o is mindig ilyenekkel jott es eleinte mindig bantott hogy ur isten miattam meg minden de aztan rajottem hogy a nagy sz*rt aki akarja meg is teszi vegul meg is rendzete a dolgot de "veletlrnul" pont ugy hogy tuti ne sikeruljon.. hat azt hittem az agyam eldobom!

Es szerintem a szived legmelyen te is igy vagy ezzel hogy nem tenned meg ..! Aki teljesen ra van kattanva a dologra az cso latassal elore es meg teszi nem gondol senkire es semmire! :) viszont tenyleg menj ezzel orvoshoz.. mert ez lehet a borderline szemelyiseg zavar is!

2018. szept. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%

Menj nőgyógyászhoz, ő megállapítja, terhes vagy-e.

Szerintem negatív tesztek után ennek nincs esélye.

Ne aggódj ezen, főként ne csinálj hülyeséget!

2018. szept. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
nagyon remélem hogy nincs esélye. fogok menni.
2018. szept. 19. 12:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!