Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkos akarok lenni de nem...

Öngyilkos akarok lenni de nem merek mert félek hogy nagy fájdalmat okozok a környezetemnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok és lehet olyan nagy gondban vagyok, ami visszafordíthatatlan. És ha igaz, akkor már nem csak az én életemről szól, hanem egy új életről is... Akit én egyáltalán nem akartam! Bár ez még egyaltalan nem biztos de ahogy telnek a napok és nincs semmi, egyre inkább megbizonyosodok benne.

Eddig is voltak öngyilkossági gondolataim bőven, de most már tényleg úgy érzem meg kellene tennem.

Jelenleg munkában vagyok, de nem is igazán tudok koncentrálni, szétestem, titokban sírok a mosdóban stb.

Szüleimmel élek még de apám ma elment egy kéthetes üzleti útra, anyám meg csak este 9kor ér haza a munkából. Én 4 körül, mi lenne ha addig meg tenném? Annyira nem akarok nekik örökké tarto fajdalmat okozni, de az érzés amit most átélek semmihez sem fogható, és az lenne a legjobb ha megtenném. Egyes emberek még meg is érdmelnék. Mit tehetnék? Nagyon rosszul vagyok.



2018. szept. 19. 08:56
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%

"persze hogy tartom, ő a párom. ha terhes lennék, azt mondta rám bízza a döntést, neki mindenhogyan jó,'"27

most akkor mi a lószar bajod van?

Szerető szüleid, megértő párod van - más földhöz verné magát a boldogságtól, ha ilyen helyzete lenne.

2018. szept. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
2018. szept. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim válasza:
Szia, ne haragudj de én tényleg nem értem, hogy miért akarod megölni magad. Negatív tesztek, a férfi aki apja lenne, ha lenne gyerek, a párod és támogat bármiben. Kérlek akkor írj le konkrétan mindent ami miatt igazán úgy érzed, hogy nem bírod tovább. Szerintem már annyi sok teszt kimutatott volna egy pici halvány csíkot ha baba lenne
2018. szept. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

ma reggel teszteltem predictor early-vel és az is negatívat mutatott teljesen. lassan kezdem el hinni hogy hálistennek tényleg nem vagyok babás.

viszont menzesz azóta sem jelentkezett...

2018. szept. 20. 08:46
 35/45 A kérdező kommentje:
ez már a 6. nap
2018. szept. 20. 08:46
 36/45 anonim válasza:
Nem vagy terhes valoszinuleg. Ne felj! Es ha az lennel, az sem a vilag vege! Sot, akkor kezdodik am csak igazan az ELET!😍
2018. szept. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
hogy ne XD meg az abortusz :D de amúgy remélem nem vagyok, sztem mostmár 99% h nem
2018. szept. 20. 12:56
 38/45 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem vagy, mostmár nyugodj meg :) aztán azzal lehet meg is hozod a piros napokat
2018. szept. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
jójó)
2018. szept. 20. 13:24
 40/45 anonim válasza:
100%
22 éves vagy még sok olyan helyzetbe fogsz kerülni, ami miatt azt érezheted a megoldás az öngyilkosság lenne. Próbálj meg az ilyen helyzetekre kihívásként tekinteni, a problémákat meg kell tudni oldani, ez jelenti, hogy felnőttél. Az esetleges terhességet is meg lehet oldani, fel kel nőni a feladathoz és vállalni a következményeket a döntéseidért, a legjobb út az őszinteség minden esetben és nem pedig a menekülés és mások életének (szüleid) életének tönkretétele.
2018. szept. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!