Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális hogy félek az...

Az normális hogy félek az öregedéstől?

Figyelt kérdés
Ráncok, de utálom őket.

2018. nov. 7. 14:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek is bizonyítékaim nert még nem voltam halálközeli állapotban, vagy klinikai halál állapotában, de voltak akik igen...én hiszek mind a telepátia mind a halál utáni dolgokban...Telepátia kísérletet végzett még az amerikai hadsereg is többek között, ami sikerrel zárult, ha érdekel a téma mondom, olvass utána, nagyon érdekes témakör.
2022. jan. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Pombe ***** válasza:

"ha érdekel a téma mondom, olvass utána, nagyon érdekes témakör."


Már megtettem. Sima mese mese mátka mind.

2022. jan. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Pombe ***** válasza:

#21: "Nekem nincsenek is bizonyítékaim nert még nem voltam halálközeli állapotban, vagy klinikai halál állapotában"


Te nem vagy tisztában a bizonyíték szó értelmével se. Hogy te miket mesélgetsz, az semmire se bizonyíték. Próbáld magad egy büntetőperbe képzelni, mintha te lennél a gyanúsított, és közlöd, hogy te nem lehettél a gyilkos, mert te akkor éppen a Föld másik oldalán voltál.


Nem az a bizonyíték, hogy te milyen mesét adsz elő, hanem ha be tudod mutatni a repülőjegyet, fényképeket magadról, a szállodai foglalást... stbstb. Tudod, azért mert te nem vagy materialista, attól még a bizonyíték szó értelmét pont ugyanúgy kellene értened, mint a materialista is.


A hadsereg által végzett telepátia kísérlet eredményét itt is közölték???

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezek olyan tudományos hírfelületek, ahol cikk csak akkor jelenhet meg, ha más tudományos szakértők is lektorálták a benyújtott kutatási eredményeket. Megvizsgálják, hogy az hiteles-e, nem csak egy semmilyen bizonyítékokkal alá nem támasztható agymenés... stbstb.


A tudományos közösség egésze az ilyesmi felületeken megjelenő híradásokat hitelesnek ismeri el, mert olyan leírások vannak ebben, hogy azok eredményeit bárki ellenőrizheti, a kísérletet az alapján teljes mértékben megismételheti, a technikai leírás teljes körű.. . stbstb.


Oda olyan mesék nem kerülhetnek be, hogy kiszivárogtak adatok róla, meg Mari néni lelkendezve mesélte, meg Jani bácsi is oda volt a halálközeli élményétől. Tudod, a messziről jött ember azt mesél, amit akar...


Pl. írtad, hogy van olyan kísérlet, miszerint a halálközeli élményben átesett delikvens megmondta, hogy a műtét közben(#17) "...milyen ruhában voltak az orvosok,hányan voltak bent, a lámpa tetején felejtett csavarhúzó stb."


Na! Ez már bizonyíték lenne (persze nem perdöntő, mert lehet ez nem a lélek miatt is akár). Csakhogy ilyen kísérleteket a fent idézett tudományos felületeken egyet se fogsz találni, pedig hulla könnyű lenne egy monitort a plafonra helyezni a műtőben, ahol képeket mutogatnának, és azt minden halálközeli élményes visszamondhatná. Érdekes, hogy senki ilyen kísérletet nem csinál, helyette ilyen alkalmi vagy igaz, vagy nem sztorikat mesélnek a csavarhúzókról... Marhaságok. Mindig írod, hogy érdekesek ezek. Érdekes az is, hogy amikor ezeket olvasod, akkor nem veszed észre, hogy ezen esetek egyike se szerepel tudományosan hitelesített szakoldalakon, hanem csak egy semmilyen nevű ember weboldalán, vagy valami ezoterikus maszlagkönyvben.


Mutatok egy példát: [link]


Itt azt állítják, hogy az orosz katonaság már eredményesen hasznosítja a gondolatok távolról történő átvitelét, vagyis a parapszichológia keretén belül. Persze az általad olvasott könyvek, weboldalak innen nem is mennek tovább, de itt olvashatod azt is, hogy az egész egy humbug, és erről nyilatkozatot adott ki az Orosz Tudományos Akadémia is, és nem másról van szó, mint szimpla áltudományos maszlagról. Persze mondhatod, hogy nyilván így akarják eltitkolni az eredményeket, de akkor is az a tény, hogy erre a gondolatátviteli dologra egész pontosan nincs egy deka bizonyíték se, csak mendemonda, semmi egyéb, és ha maga a katonaság is nyilatkozta ezt, az akkor se bizonyíték, mert a katonaságnak is érdeke lehet olyat híresztelnie magáról, mintha mindenható lenne.


[link]


Itt az amerikai hadseregben valóban eredménnyel alkalmazzák (kezdetleges stádiumban) a gondolatok átadását katona és katona között, csakhogy ezt informatikai és távközlési technikával teszik, vagyis az agyhullámok közvetlen leolvasását próbálják értelmezni, és továbbítható jellé formálni, de ebben nincs semmi csoda. Itt a kísérletek eredményei valóban dokumentáltak, és ellenőrizhetően, valós laborkísérletek zajlanak.


Szerintem ezek is érdekesek, és te ezekbe sose olvastál bele. Javasolnám, hogy ne ülj fel a sok lókötő hazudozónak, és legyen igényed az ellenőrzésre is. Tudod, attól még nem leszel materialista, ha nem hagyod magad átverni a palánkon.

2022. jan. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Uristen Pombe szerinted barki is vegigolvassa a hulyesegeidet? Hagyd mar beken a tobbieket! Teljesen be vagy frusztralva, lodd mar le magad vegre, meg ezt a stilust vedd vissza. Jesszus.
2022. jan. 24. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Pombe ***** válasza:

#24: "Uristen Pombe szerinted barki is vegigolvassa a hulyesegeidet?"


Eszerint pl. te. Gondolom, csak nem vagy olyan arcátlan, hogy valamit olvasatlanul is hülyeségnek titulálsz. Vagy igen? :D


Mellesleg mindig sokat írok, és csak úgy nem lesznek zöld pipák maguktól a nevem mellett, ami azt jelenti, hogy olvassák, amiket írok. Azért a suliban nem te voltál az osztály büszkesége logikából, ugye? :)


#24: "Hagyd mar beken a tobbieket!"


Már hogy miért is? Ha nem vetted volna észre, akkor ez itt egy eszmecserét biztosító portál, és pont nem azért van, hogy bárki beírását is válaszadás nélkül kellene hagyni. Amúgy eltévesztetted a címzettet. 2018-ban itt befejeződött az eszmecsere, és 2022-ben berobbant ide a kedvenced egy ilyen lefitymáló benyögéssel a #11-ben: "Ennyi gyerekes dolgot."


Nem vagy te egy kissé elfogult?


Ez a vitapartnerem arra kért, hogy olvassak utána a dolognak. Én megtettem, és az eredményről informáltam. És szerintem az eredmény érdekes, és azt az általam belinkelt két cikk írója is annak találta. Tudtál ezekről bármit is? Miért is nem inkább megköszönöd, hogy új érdekes infókkal bővitettem a fene tudja milyen szinten működő ált. műveltségedet?


Vagy az a bajod, hogy nem tudsz ezek miatt elmélyedni zavartalanul az emberi butaságot terjesztő ezókönyveidben?


#24: "Teljesen be vagy frusztralva, lodd mar le magad vegre, meg ezt a stilust vedd vissza. Jesszus."


Hát ez jó! Éjfél után fél négykor, rángó arcizmokkal, két rövid értelmetlen mondatodban semmi más nincs, mint érzelmi kirohanás. Teletűzdeled a csekélyke mondanivalód "Úristen", "Jesszus" szavakkal. Szimplán totálisan stílustalan agresszivitással tombolsz itt, és még te írsz le ilyeneket???


Figyuszka! Ahelyett, hogy itt őrjöngsz, inkább írass fel magadnak erősebb altatót, ha a jelenlegi ennyire hatástalan... :D

2022. jan. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!