Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok! Hogyan...

Depressziós vagyok! Hogyan lábaljak ki?

Figyelt kérdés

Elmesélem az én történetemet


Idén nyáron a Balatonra mentünk nyaralni.(2018.augusztus) Nyaraláson lettem depressziós, ami mái napig húzódik.

A depresszió oka, a kényszergondolatok, amik megkeserítették a mindennapjaimat. Több hónapig nem tudtam hogy mi zajlik bennem. 2 vagy 3 hónap múlva jöttem rá, hogy bizony kényszergondolataim vannak. És attól vagyok depressziós. Amiután tudtam hogy mi van velem, nem fogalkoztam vele, és egyre jobban el is múlt. Csak hogy a rosszkedv, levertség még mindig rajtam maradt.


-állandó rosszkedv

-nem tudok már semminek sem örülni

-alvászavaraim vannak

-nem tudok koncentrálni sem


Már nyár óta.

És most megint teljesen beteg vagyok egy plátói szerelem miatt, nem tudok nem rá gondolni. A kényszergondolatok miatt. (Nem akarok rá gondolni, mégis csak rá gondolok. A saját agyam ellenem van...)



Itt a karácsony, mindenki örül, mindenki vidám, karácsonyi hangulat, ááá

Én meg csak ülök a szobámba, és csak telefonozok. Sírhatnékom van. És néha még okom sincsen rá.


Pszihológushoz megyek januárban.

Tudom, hogy összeszedetlen voltam, de kétségbe vagyok esve...


Hogyan küzdjem le vagy enyhítsem a depressziót?


Egy reményvesztett, kétségbeesett lány.



2018. dec. 17. 16:34
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Hát, még 17-ig van felkészülési időm. Abár mindjárt itt van. Most pedig mennem kéne alaudni, de nem nagyon tudok. Holnap suli :(
2019. jan. 3. 02:47
 22/23 A kérdező kommentje:
*Ma :D
2019. jan. 3. 02:48
 23/23 A kérdező kommentje:
Már 3 alkalommal voltam pszihológusnál. Nem segített semmit. Ugyan olyan rossz kedvű vagyok, nincsen kedvem semmihez, nem tudok örülni semminek, úgy érzem, nincs olyan dolog az életemben, amiért szükséges lenne élnem.
2019. márc. 24. 11:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!