Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen szakemberhez érdemes...

Milyen szakemberhez érdemes fordulni lelki probléma esetén?

Figyelt kérdés

Akikről tudok:

Pszichológus- Voltam egynél. Háát segített is meg nem is. Pszichiáter- Nála nem. A bogyókban nem hiszek.

Hipnoterapeuta-nála sem voltam még. Ő mit csinál pontosan? Milyen típusú bajokkal foglalkozik?


Családállítás. Ezt is sokszor olvasom, de nem tudom mi ez, és ki végzi.


Van még agyturkászattal foglalkozó szakember még ezeken kívül?


Akárkinél is voltál, szívesen olvasnám a tapasztalataidat!


Trollok kíméljenek, komoly válaszokat várok.



2019. febr. 11. 19:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Képzett pszichológushoz menjél, ne valamilyen sarlatánhoz. A pszichológiában képzetlen ember "kezelése" árthat, nem tudja visszatölteni a palackba, amit kiszabadított. Kereshetsz olyan pszichológust, akinek szerepel az eszköztárában a hipnózis, felvetheted neki, hogy azt kipróbálnád, de alapvetően neki kell megmondania, hogy a te esetedben milyen módszert tart célravezetőnek.
2019. febr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A legjobb pszichológus te vagy.

Olvass Popper Péter és Bagdi Emőke könyveket. Bagdi Emőke előadásokat is szokott tartani

2019. febr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!