Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi okom lenne tiszta maradnom...

Mi okom lenne tiszta maradnom (drog) ha egyszer azt látom hogy statisztikailag az a valószínű hogy előbb-utóbb visszaesek majd?

Figyelt kérdés

Már szinte minden létező kábítószert kipróbáltam. Volt egy tisztább időszakom is mert tavaly egy túladagolásban majdnem meghaltam. A drog miatt széthullott a párkapcsolatom is, és egyedül nincs nagyon célom. Attól se nagyon félek hogy meghalok. Idén is elég jól tisztán bírtam, és csak pár visszaesésem volt.

Viszont most megint unalmas lett minden. Elterveztem hogy majd gyűjtök pénzt, és elmegyek dolgozni, de ez is egyre kevésbé érdekel..

Arra gondoltam csinálok egy tisztább időszakot, és eljárok ilyen N.A. csoportokba hátha az segítene, de már ebben sem reménykedem. Mivel mindig is csak egy döntés lesz hogy ne drogozzak, de nem tudom elképzelni hogy a munkahelyi "nyomás" alatt mikor fizut kapok úgy döntsek hogy nem anyagozok. Egy olyan környezetben vagyok ahol ez folyton csábító lehetőség.

Most valahogy megint kezdem elveszteni a célt.. Nemsokára jön a fűvágás, és nekem kb csak abból lenne annyi pénzem hogy el tudjak kezdeni valahol (pl gyárakban) dolgozni. De most azért dolgozzak hogy aztán még többet dolgozzak? Elég vicces ez szerintem.

Arra gondoltam inkább veszek szerecsendiót azt kiütöm magam vele. Viszont ha mindig ezt teszem amikor lesz pár ezrem, akkor talán soha nem jutok semmire az életben.


Hogyan (mitől?) bízhatnák jobban magamban, hogy érdemes tisztának maradnom, és beállni a sorba?



2019. márc. 31. 19:38
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

# 20

Oké.

Közben visszaestem, és ezzel zárom is a kérdést!

Ezentúl pedig nem akarok leszokni sem - szóval már tökmind 1

Utálok mindent, és elmenekülök a mámorba...

Sziasztok :)

2019. ápr. 3. 09:45
 22/45 anonim ***** válasza:
Tőlem kapsz felmentést. Amíg nem érdekelnek az emberek, addig bárkinek ingyen adom. Tőlem lődd magad. Az utolsót is letojom. Felőlem akár bűnözhetsz is. Amíg engem békénhagysz, nem érdekel. Ha meg véletlenül belém botlanál, úgyis az életedért futnál.
2019. ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:

"Az lesz a célom hogy megtaláljam azt akinek még fontos lehetek. "


"A drog miatt széthullott a párkapcsolatom is, és egyedül nincs nagyon célom."


Pont a drog miatt vesztetted el azt, amit olyan k..u.rvára meg akarsz tálni a mese szerint. Ès pont ez a szar az, ami miatt sosem leszel fontos senkinek.

Tehát tök logikus, hogy akkor a drogért kell kapaszkodni húsz körömmel...

Te még önmagadnak is hazudsz.



Igazad van, nyomorítsd tovább magad, készítsd ki a szüleidet, hadd nézzék végig szerencsétlenek, hogy a semmirekellő, lusta, önző kis rothadèk kölkük hogy döglik meg remélhetőleg gyorsan....igazad van, a drog mindenek felett, hiszen vegülis annak köszönheted, hogy mindent, amiről itt jajgattál, elvesztettèl. Annak köszönheted a remek karrieredet. Ha van igahság a földön, már holnap elpatmolsz 3s remélem az önkormányzat nem fog nagy gondot csinálni az elkapar\sodból. A szüleidnek meg azt kívánom, valahogy törlődjenek az emlémeik, hovy ne kelljen életük vègéig azt a terhet cipelniük, hogy el kellett temetni a saját idióta kölküket, mert az egy önző, gyáva, èletkèptelen kis szarkupac volt.

2019. ápr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:

# 23

és akkor sikerült végleg elmenekülnöm

én sem kívánok többet!

amen

2019. ápr. 3. 10:04
 25/45 anonim ***** válasza:

Ämen???


Az önpusztító nyomorult és a biblia mely ponton találkoznak?

2019. ápr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
A föld alatt kb másfél méterrel van az a pont.
2019. ápr. 3. 10:24
 27/45 anonim ***** válasza:
100%

Annak semmi köze a bibliához. Ahogy neked sem.


Egyet árulj el: mire jó ez a nyilvános ingyencirkusz?

2019. ápr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

Elegem van az életből az az igazság. Nincs kedvem semmit csinálni. Bármit csinálok szenvedés. A drog is szenvedés. A magány is szenvedés.

A halál pedig a magszabadulás. Számomra. Köszönöm a jó kívánságot!

2019. ápr. 3. 10:29
 29/45 A kérdező kommentje:

#27

Az elején még segítséget akartam kérni, mert éreztem hogy vissza fogok esni. De már mind 1

Innen tényleg nincs értelme már a kérdésnek...

2019. ápr. 3. 10:31
 30/45 anonim ***** válasza:

A kérdés tehát nem egészen 4 napos, de az előbb már azzal jöttél, hogy azóta visszaestél.


Ha valóban segítsèget akarsz kèrni, arra nem egy ilyen oldal a legalkalmasabb. Vannak erre szakosodott intézetek. Azonban ott sem fognak hyetted harcolni.


Azt meg senki nem mondta, hogy az élet könnyű. Kèpzeld, rajtad kívül él ebben a robadt országban kb 9 millió ember. A Földön meg 7,5 milliárd. Sokan a tiednél ezerszer nagyobb problémákkal. Mègis élnek. Drogok nélkül.

Ha mindenki hazavágná magát azért, mert elszenvedett egy szerelmi bánatot, kihalt volna az emberiség.

Nyavalygással még senki nem oldott meg problémát.

2019. ápr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!