Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi okom lenne tiszta maradnom...

Mi okom lenne tiszta maradnom (drog) ha egyszer azt látom hogy statisztikailag az a valószínű hogy előbb-utóbb visszaesek majd?

Figyelt kérdés

Már szinte minden létező kábítószert kipróbáltam. Volt egy tisztább időszakom is mert tavaly egy túladagolásban majdnem meghaltam. A drog miatt széthullott a párkapcsolatom is, és egyedül nincs nagyon célom. Attól se nagyon félek hogy meghalok. Idén is elég jól tisztán bírtam, és csak pár visszaesésem volt.

Viszont most megint unalmas lett minden. Elterveztem hogy majd gyűjtök pénzt, és elmegyek dolgozni, de ez is egyre kevésbé érdekel..

Arra gondoltam csinálok egy tisztább időszakot, és eljárok ilyen N.A. csoportokba hátha az segítene, de már ebben sem reménykedem. Mivel mindig is csak egy döntés lesz hogy ne drogozzak, de nem tudom elképzelni hogy a munkahelyi "nyomás" alatt mikor fizut kapok úgy döntsek hogy nem anyagozok. Egy olyan környezetben vagyok ahol ez folyton csábító lehetőség.

Most valahogy megint kezdem elveszteni a célt.. Nemsokára jön a fűvágás, és nekem kb csak abból lenne annyi pénzem hogy el tudjak kezdeni valahol (pl gyárakban) dolgozni. De most azért dolgozzak hogy aztán még többet dolgozzak? Elég vicces ez szerintem.

Arra gondoltam inkább veszek szerecsendiót azt kiütöm magam vele. Viszont ha mindig ezt teszem amikor lesz pár ezrem, akkor talán soha nem jutok semmire az életben.


Hogyan (mitől?) bízhatnák jobban magamban, hogy érdemes tisztának maradnom, és beállni a sorba?



2019. márc. 31. 19:38
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

Majd ha lesz hozzá erőm - dolgozok a világban a céljaim eléréséért. Jelenleg elfogadtam a jelenlegi helyzetem, és ameddig tudom egy olyan "környezetben" tartom magam ahol tiszta tudok maradni. Mert amíg tiszta maradok átlagosan boldogabb vagyok mint a aktív használóként! Önfejlesztésbe kezdek egyedül, és meglátom mire jutok. Nem félek, és bízok már a világban is. Remélem mikor eljön az idő - készen állok majd!


Köszönöm a válaszokat!

2019. ápr. 4. 18:33
 32/45 anonim ***** válasza:

"Majd ha lesz hozzá erőm"

Vagyis soha.


Erőd akkor van, ha akarod, hogy lwgyen. De te nem akarod. Te tahadni akarsz, halogatni, mellébeszélni.


Majd ha...


Ez van a vesztesek sírkövére írva.

2019. ápr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:

Majd ha még megint megjelenik egy cél az életemben - akkor azért tenni fogok!

Így önmagamért azt teszem hogy elengedek minden vágyat, és ezáltal boldog leszek egyedül..

2019. ápr. 4. 19:14
 34/45 anonim ***** válasza:

Oké, ältasd csak magad ezzel...


Kb a századik hullajelölt vagy az életem során, aki ezzel kábítja magát. Eddig mind ugyanúgy végezte.

2019. ápr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Ne hisztizz! Voltam erős pánikbeteg, depressziós, daganatos beteg. Jelenleg, felelős vezető beosztást végzek. Nem nyafogok. Teszem a dolgom. Azt is tudom, hogy nem fenékig tejföl az élet. És, akkor mi van? Nem adtam fel, pedig a mai napig vannak egészségügyi problémáim. A fizetésem x százalékát pedig lekarmolják, hogy te ha úgy döntesz elmehess elvonóra. Agy.aszt kapok.
2019. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

shalalaalalaaaa

csak nézek ki az ablakon és jól érzem magam

remélem ma szép idő lesz és egész nap figyelhetem a felhők játékát (de ha nem az sem baj)

mostantól jól érzem magam így ahogy vagyok

láttam egy bogarat az ablakon mászni és ő se aggódik mi lesz vele 2 hét múlva

én se fogok

bízok az életben

elengedek minden vágyat és hülye gondolatot és jól érzem magam a pillanatban

ezt fejlesztgetem és ez lesz a célom

Sziasztok!

2019. ápr. 5. 04:43
 37/45 anonim ***** válasza:
Amikor a drogos hazudik.....
2019. ápr. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

# 37

Amikor az egó okoskodik :D

2019. ápr. 5. 09:16
 39/45 anonim ***** válasza:
Amikor egy drogos egóról ugat, csak egy szót mondok: tükör.
2019. ápr. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:

# 39

Köszönöm! Igyekezni fogok.

2019. ápr. 5. 11:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!