Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi okom lenne tiszta maradnom...

Mi okom lenne tiszta maradnom (drog) ha egyszer azt látom hogy statisztikailag az a valószínű hogy előbb-utóbb visszaesek majd?

Figyelt kérdés

Már szinte minden létező kábítószert kipróbáltam. Volt egy tisztább időszakom is mert tavaly egy túladagolásban majdnem meghaltam. A drog miatt széthullott a párkapcsolatom is, és egyedül nincs nagyon célom. Attól se nagyon félek hogy meghalok. Idén is elég jól tisztán bírtam, és csak pár visszaesésem volt.

Viszont most megint unalmas lett minden. Elterveztem hogy majd gyűjtök pénzt, és elmegyek dolgozni, de ez is egyre kevésbé érdekel..

Arra gondoltam csinálok egy tisztább időszakot, és eljárok ilyen N.A. csoportokba hátha az segítene, de már ebben sem reménykedem. Mivel mindig is csak egy döntés lesz hogy ne drogozzak, de nem tudom elképzelni hogy a munkahelyi "nyomás" alatt mikor fizut kapok úgy döntsek hogy nem anyagozok. Egy olyan környezetben vagyok ahol ez folyton csábító lehetőség.

Most valahogy megint kezdem elveszteni a célt.. Nemsokára jön a fűvágás, és nekem kb csak abból lenne annyi pénzem hogy el tudjak kezdeni valahol (pl gyárakban) dolgozni. De most azért dolgozzak hogy aztán még többet dolgozzak? Elég vicces ez szerintem.

Arra gondoltam inkább veszek szerecsendiót azt kiütöm magam vele. Viszont ha mindig ezt teszem amikor lesz pár ezrem, akkor talán soha nem jutok semmire az életben.


Hogyan (mitől?) bízhatnák jobban magamban, hogy érdemes tisztának maradnom, és beállni a sorba?



2019. márc. 31. 19:38
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Aha, tudom...majd ha lesz erőd....
2019. ápr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Ez elég hülye hozzáállás.

Statisztikailag 100%, hogy egyszer meg fogsz halni. Akkor ezek szerint semmi okod nincs rá, hogy egyél, igyál, aludjál, vagy bármilyen olyan tevékenységet végezz, ami életben tart.

2019. ápr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
élsz még báttya?
2019. szept. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim válasza:
Aha. Élek még. Kb 1 hónapja nyomtam utoljára intravénásan szert, de akkor is csak nagyon keveset. Viszont egész nyáron a füvezést nem igazán tudtam abbahagyni (de ennek inkább az az oka hogy ingyen volt). Emberekkel nagyon nem beszélek, munkám nincs, elvonultan gyakorlom tovább a zen meditációt, hátha majd valahogy sikerül egyszer leállnom... Kb itt tart most a történet. Szóval összességében nem sokminden változott.
2019. szept. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:
A korábbi regisztrációmat már rég töröltem, meg nem is nagyon írok már itt drogos témákkal kapcsolatosan - de én voltam a kérdező :)
2019. szept. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!