Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beteg vagyok, nem tudok...

Róbert dávid kérdése:

Beteg vagyok, nem tudok dolgozni mit csináljak magammal?

Figyelt kérdés
Elvagyok keseredve,egésznap a lakásban vagyok,ha közlekedni kell főleg késő délután előjön erős szorongás szájszárazsággal,gyors szívdobogás,szedek gyógyszereket skizofréniára,de annyit érzek tőle mint a c-vitamin tól,valamennyit biztos segitenek de akusztikus halluciációm,és a zavartság megvan. ezeket szedem. amitrex,reagila,cymbalta,olanzapin,rivotril. nincsenek barátaim,nincs is nagyon szükségem rá. egésznapom abból áll hogy cigizek ,gépezek kávézok,alszom. motiválatlan vagyok,van még kiút ebből,paranoid skizofrénia diagnozissal?? azért jó lenne ha valahogy betudnék segíteni anyukámnak anyagilag,de igy nem lesz könnyü 28/F

2019. máj. 2. 18:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha már olyan sokat gépezel, utánanézhettél volna az akusztikus hanghallásnak. A közösségi hálón keress ilyen csoportokat, és majd rájössz, mi okozza az áéllapotodat.

Ha tudsz angolul, a következő csoportokat ajánlom: [link]

[link]

voice to skull - v2k targeted individuals

És magyar is van:szervezett zaklatás célszemélyek, érintettek

2019. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ne hallgass az olyanokra akik azt mondják fejben dől el. Ez nem az az állapot..

Javíthat, de gyógyszerek nélkül nem érsz el semmit. Sok ostoba lélekgyógyász,akik azt hiszik ezzel mindent meg lehet oldani.

Majd az orvos tudja mit kell szedni, az ő dolga össze állítani a kezelést, ha nem használ akkor újabbat kipróbálni. Ha az orvos nem segít, cseréld le. De ne hallgass ezekre a spirituális hülyeségekre. (párom fél évig ilyenek miatt nem szedte a gyógyszert, teljesen kifordult magából, e vége zárt osztály lett.)

2019. máj. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!