Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyamatosan szorongok és...

Folyamatosan szorongok és emiatt mindenféle elviselhetetlen testi tüneteim is vannak. Kb élhetetlen így az életem. Az egész egy kínlódás. Hogy lehet megszűntetni?

Figyelt kérdés
Tudom az okát, de az nem egy megoldható probléma. Pszichológus nem tud ezen segíteni, már próbálkoztam. Nyugtató semmit nem ér csak álmos leszek tőle. Önsegítő könyvek tömegét olvastam el, autogén treningen, relaxációs zenén túl vagyok. Semmi nem hat mert a probléma nem megszűntethető.

2019. máj. 22. 12:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Akkor azt kellene megkeresni, hogy mi volt az utolsó csepp helyszíne, részletei, és attól leválni. Ennél a betegségnél kell lennie egy "nagy" dolognak, ami úgymond átszakított a normál állapotodból ide.


A Magneb6 kapcsán meg hidd el, annyit vettem be, amit írtak, és csak egyszer, mégis valami brutális volt az eredménye.

2019. júl. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Tudom mi volt az de nem megy. Bonyolult a helyzet. Mit éreztél a b6tól?
2019. júl. 29. 10:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!