Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megfogom olni magamat, mihez...

Megfogom olni magamat, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok depresszios es mindig voltak jobb idoszakok akar 1-2 honap mikor talan meg boldog is voltam,de most mar kozel 6 honapja az eddigi legmelyebb pontomon vagyok.Pánik rohamos vagyok es sokszor van,h a buszrol lekell szallnom mert olyan erzes mintha mindenki engem nezne.Nem birok emberekkel beszelni mert dadogok mert nincs onbizalmam.Félek egyedul lenni itthon mert akkor nincs mi elterelje a figyelmemet es akkor teljesen elnyel minden.Nem tudok koncentralni se mar,szinte allandoan h elbambulok es csak azon jar az eszem h meghaljak.Allando uresegget erzek,szomorusagot es teljes remenytelenseget mar 4 eve es egyszeruen nem birom mar napiszinten vannak alvas paraliziseim es idegosszeroppanasaim.Fogalmam sincs mit csinaljak,erzem h hiaba mennek orvoshoz de ezzen nem lehet segiteni,mert egyszeruen nem tudom az indokokat,h miert vagyok szomoru es miert erzek igy de mar nem birom egyaltalan.Egy idegroncs vagyok es nincs semmi ami ezen segithetne ugy erzem. 19/F

2019. jún. 13. 23:56
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Megprobaltam,nem megy.Koszi mindenkinek.Tobb torodest kaptam itt par sorban idegenektol mint barki mastol egesz eletemben. Sajnalom
2019. júl. 4. 23:21
 32/34 anonim ***** válasza:
Ne csinálj hülyeséget!!!
2019. júl. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Mit próbáltál meg?

2019. júl. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból. Élsz még?
2019. aug. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!