Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért kell gipszbe tenni az...

Miért kell gipszbe tenni az Achilles ín gyulladást?

Figyelt kérdés

Pénteken magánorvos megállapította, hogy a lábaim hetek óta tartó fájdalmát az Achilles in gyulladása okozza.

A bal lábam rosszabb, a jobb csak estére szokott fájni.

Az orvos közölte, hogy akkor mindkét lábamat minél előbb gipszbe kell tenni, hogy teljesen tehermentesüljön és lemenjen a gyulladás.

Mivel a magánrendelőben ő gipszbe tenni nem tud, azt gipszelő orvos csinálja kórházban, így holnap reggel 7 órára behívott a kórházba, ahol begipszelnek.

Annyira ki voltam, hogy meg sem kérdeztem mennyi ideig leszek gipszben, meddig nem tudok majd dolgozni.

Most mindkét lábamat vastagon befáslizta és péntek óta pihenek itthon. Nem elég a fasli? Gipszem soha nem volt, főleg mindkét lábam, félek azért tőle. Vagy nem lenne elég csak a rosszabb állapotban lévő lábamat gipszelni?

Ha felkerül a gipsz, arra mennyi ideig nem szabad ráállni? Vagy ha mindkét lábam gipszben lesz, lábra se tudok majd állni?



2020. jún. 1. 12:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt most elcseszted :D utolsó kettőnél elfelejtettél profilt váltani ;) nem mintha eddig nem lett volna nyilvánvaló...
2020. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Ez érdekes. Én is várok hogy a doki visszajöjjön a nyaralásból, mert nem tudok dolgozni. Már alig tudtam járni, amikor 2 hete táppénzre mentem. Addig keresgéltem a neten, és tudod mit találtam???? Hogy a jegelés óránként 15 percre csökkenti a gyulladást. 😱😱😱😱😱😱 Egy napig csináltam, és máris sokkal jobb. Ez a te orvosodnak nem jutott eszébe, egyből gipszbe rakott? Fura.
2021. aug. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
#11😀😀😀😀😀 Nagy az isten állatkertje.
2021. aug. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#13 11.vagyok, nekem is ugyanez a fétisem, mint a kérdezőnek, de már unalmas, hogy mindig ezt a sztorit találja ki és magának válaszolgat. Legalább lenne benne valami változatosság, kreativitás...
2021. aug. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!