Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan foggyak otthon alhasra?

Hogyan foggyak otthon alhasra?

Figyelt kérdés
Már rengeteg edzést kipróbáltam, de egyik sem hozott változást hetek után sem. Diétázni nem igazán tudok, itthon nem nő sok zöldség / gyümölcs, boltba meg drága, nekem nincs zsebpénzem szüleim pedig ez nem értik meg, szerintük a pörkölt rántotthússal az egészséges kaja. Mit tudnék kezdeni? ( nyárig kéne )

2019. márc. 31. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne foggyá meg ne fürgyé. így vagy jó, ahogy vaggy
2019. márc. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
komoly valaszt vartam :)
2019. ápr. 1. 19:28
 3/4 Laylah ***** válasza:

Jaj.

1. Helyi fogyás nincsen, nem tudsz csak az alhasadból fogyni. Mindenhonnan fogysz, ha fogysz.

2. A fogyás 80% diéta, 20% mozgás. Semmit nem érsz el úgy, hogy edzel, de mellette ugyanúgy a zsíros kajákat eszed.


Mit tennék a helyedben?

Először is, kevesebbet ennék a korábbi megszokott adagoknál, lehetőleg ne ússzon a zsíros szaftben az a pörkölt. Sütik, nasik kerülendők.

Másodszor pedig, valami csak van otthon, ami nem pörkölt vagy rántott hús... Mondjuk rizs, csirkemell, hal, tojás. Válassz egy tetszőleges kalóriaszámoló appot (legjobb a MyFitnessPal, ha tudsz angolul, ha kénytelen vagy magyart használni, akkor Yazio vagy végszükség esetén Kalóriabázis) és vezesd a bevitt kajákat.

Emellett pedig ne hagyd abba az edzést.


Ennél jobb ötleteim nincsenek sajnos.

2019. ápr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Laylah ***** válasza:
*szaftban
2019. ápr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!