Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek, ha anyám hízlalni...

Mit tegyek, ha anyám hízlalni akar?

Figyelt kérdés
Tavaly Karácsonykor 76 kiló voltam. Nagyon el voltam hízva. Anya is mondogatta, hogy fogyjak egy kicsit, mert szarul nézek ki. Így tettem, mert már magamnak se feleltem meg. Egy hónap alatt lefogytam 3 kilót, étrendváltoztatással. Aztán nyáron elkezdtem sportolni, június vége óta mindennap (kivéve szombaton) 1 vagy 2 órát edzek konditeremben. Heti 1 kiló fogyás meg is van így, jelenleg 62, 3 kg vagyok a 170 centimhez. Anya az elmúlt napokban kezdte el mondogatni, hogy ne fogyjak tovább, mert már szerinte a ló túloldalára estem, pedig ez egyáltalán nem így van! Naponta 1400 kalóriát eszek,reggelire zabkása, 2 alma, ebédre főtt hús valamilyen párolt zöldséggel , vacsira pedig saláta a menü, tehát nem koplalok. Eddig nem vettem komolyan, hogy anyám ezt mondogatta, ma viszont teljesen kiakadt, hogy megint főzni akartam magamnak brokkolit meg húst, ordibált velem, hogy miért nem eszek rendesen, meghogy mostantól nem fog adni pénzt kajára (amiből megveszem ugye a húst meg zöldséget) és hogy csak zsömlét, zsíros dolgokat, kolbászt fog hozni (mert szerinte ezek az egészséges, rendes kaják). Anyám egy kicsit ducibb alkat, 75 kg kb, és mindig nyafog, hogy nem tud lefogyni (mondjuk amilyen kajákat eszik, nem is csodálom) és szerintem azért nem engedi, hogy tovább fogyjak, mert irigy rám, hogy nekem sikerül, neki pedig nem...vagy nem tudom. Én még mindig daginak látom magam, még mindig van pocakom, a combom is vastag még mindig (igaz, az is vékonyabb lett, de nem nagyon) és még soknak találom a 62 kilót, 57-55 kiló az álomsúlyom. (Ráadásul a suliban is megkaptam már idegenektől beszólásként, hogy kövér vagyok, hogy nézek ki, stb) Most mit csináljak szerintetek? Kinek mi a véleménye erről?
2019. szept. 21. 13:35
1 2
 11/11 anonim válasza:
Mi lett a történet vége? Sikerült elérni az álomsúlyt? :)
2021. júl. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!