Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha egy nap csak egy zsemlét...

Ha egy nap csak egy zsemlét eszem, és mellé zöld teát, akkor decemberig le tudok adni 15 kg-ot? Sokat szeretnék emellett mozogni természetesen ( ugrókötél, torna, stb. )

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem egészséges, és hülyén hangzik de gyors eredmény kellene és decemberig.

2014-ben ugyan így fogytam le 87 kg-ról 65 kg-ra.

Azért nem tudtam tartani, mert beütött nálam a mértéktelenség, és megint csokit kezdtem falni.

Most, nem így akarok tenni, nem engedem hogy elcsábuljak.


2019. szept. 24. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Minél kevesebbet eszel, annál jobban elraktározza a szervezeted azt amihez hozzájut. És ezt zsírként. Enni kell, de szénhidrátcsökkentettet stb.
2019. szept. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jo kis hianybetegseged lesz vagy mar van
2019. szept. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Csak tudnám, hogy az az egy zsemle minek?

Egyébként nehezen képzelem el, hogy egy zsemlével elvoltál kb 4 hónapig összeesés és kórház nélkül! Valószínűleg mégse így fogyhattál le! Decemberig 15 kilót normális fogyasztó étrenddel is le tudnál adni az emésztő- és hormonrendszered kicsinálása nélkül.

2019. szept. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le 1-es!!! Pont ugyanúgy fogsz járni, sőt lehet, hogy összecsúszol valahol az utcán. A fehérjére, ásványi anyagokra, vitaminokra szüksége van a szervezetednek!

Csökkentsd a szénhidrátot, egyél zöldséget, gyümölcsöt, fehérjét.

2019. szept. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

15 kilót fogyni pont zsemlével?! Normális???

Nem fogsz tudni mozogni, de még gondolkodni se nagyon. Az izmoknak fehérje kell, másképp elsorvadnak, a mozgáshoz elég energia (kajából). Az agynak pedig egészséges zsírok, vitaminok és némi szénhidrát. Az immunrendszerednek, az idegrendszerednek, a szemeidnek, bőrödnek, fogaidnak sok vitamin (zsírban oldódó is) és ásványi anyagok, nyomelemek. Az emésztésednek rostok és megfelelő táplálkozás. Egészséges táplálkozásról hallottál már? Az én gyerekem már ált. isk. másodikban tanult róla.

Ha meg is tudnád csinálni (bár erősen kétlem, mert ez durva koplalás, annak minden káros következményével), mire lemenne a 15 kg, teljesen tönkremennél, és kórházban kötnél ki.

2019. szept. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Keress olyan diétát, amivel le is tudsz fogyni decemberig és utána életed végéig tudod tartani azt az étrendet. Ha nem is jön össze decemberig, akkor is jó úton haladsz és nem fognak visszajönni a kilók.

Van olyan kúra, ami nem jár koplalással, fogysz is tőle és utána is tartani tudod ugyanazt az étrendet.

2019. szept. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz, pupákok
2019. szept. 25. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!