Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak farsangig?

Hogyan fogyjak farsangig?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hét múlva lesz farsang és műsort kell előadnunk. Lady Gaga Paparazzi számát fogom eljátszani és ez úgy lesz vicces, ha beöltözök. Gagát utánozva tök mini ruhám lesz és szeretnék addig fogyni. Mit ajánlotok? Kb. 3 kilót szeretnék addig ledobni a 49-ből (153 cm). Lehetőségem van ugrókötelezni, tornázni. Lisztet-cukrot nem eszek.

2015. jan. 23. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Minálunk már az van.
2015. jan. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
65%
mozogj mindennap kb 7-8 órát,hidd el lemegy az a 3 kiló :)!
2015. jan. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

2 het alatt siman lemegy a 3 kilo. Pl.: Edd az eddigi adagod felet vagy annyit sem, minel kevesebbet de ne hagyj ki etkezest. Ha mast nem egy-ket falatot egyel, azzal nem lassul le az anyagcsered. Vagy mondjuk reggeli helyett egyel csak valami gyumolcsot, este csak zoldseget vacsi helyett. Most irhatnam, hogy minden etkezest helyettesits zoldseggel, ahogy en csinaltam de lepontoznanak, mert az baromira nem egeszseges meg ha nagyon hamar eredmenyt is produkal...

Nagyon fontos a mozgas, tehat azt is minel tobbet. Faradekonyabb leszel tehat szedj vitaminokat, igyal kavet feketen, dietas kolat. Es mivel ezek vizhajtoak, potold a folyadekot asvanyvizzel ami lehet izesitett ha nincs benne cukor.

2015. jan. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a válaszokat! Nem szoktam vacsorázni, az baj? Tehát sokszor keveset :D Ugrókötelezés + torna jó mozgásnak? Van reméény :))
2015. jan. 23. 21:58
 5/7 anonim ***** válasza:

A vacsora kihagyasa...hat ha ehhez szoktal akkor nem baj szerintem.

Az ugrokotel es torna persze, hogy jo! Akarmilyen mozgas jo, lenyeg, hogy mozogj :)

Sok sikert! De akkor se kesredj el, ha nem "hataridore" sikerul, oke? Ha epp csak 2,5 kilo ment le, ne erdekeljen, azt a fel kilot senki sem veszi eszre!

2015. jan. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem ,nem ,nem és nem!!! nem lehet egészséges keretek között 2 hét alatt 3 kilót leadni. mmint le lehet, de az nagyrészt izom és víz lesz, ami nem tudom, hogy miért jó bárkinek is, ha közben a zsír meg marad.

49 kilóval nem vagy túlsúlyos.


nem kell főleg ilyen fiatalon nem szabad fogyókúrázni, hanem mindig, állandóan, egy életen át egszéségesen enni és sportolni.

napi

2g/ttkg fehérje

3-4 g/ttkg szénhidrát (anyagcserétől függ, ez lehet több, vagy picivel kevesebb

és zsír is kell 0,5-1g/ttkg


edzés: erősítő, súlyzós edzés és kardió jellegű (ilyen az ugrálókötél, futás, stb.)

nem 2 hét alatt kell eredményt elérni, hanem lassan, de tartósan és biztosan.

2015. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rendben! Nem fogok elkeseredni :) szerintem már 1 kiló mínusznak is örülni fogok!

Értem! Igyekezni fogok betartani a szabályokat és nem izomból fogyni :)

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat! :D Sokat segítettetek! :)

2015. jan. 24. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!