Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az normális hogy elkezdtem...

Az normális hogy elkezdtem rendesen étkezni vagyis elhagytam a délutáni nasit de azért ebédre volt édesség is de mindenvől fél adagot eszem és 2 nap alatt a mérleg azt mutatja, hogy ennyitől fogytam 3-4 kilót?

Figyelt kérdés

2016. szept. 5. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyilván nagyrészt víz-és salakanyag veszteség volt.

Normális.

2016. szept. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ugyanannyit ittam :/ amúgy ez akkor megmarad vagy visszajön kilóban?
2016. szept. 5. 18:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ivás pont hogy segíti a vízvisszatartás megszüntetését....
2016. szept. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A vízivásnak ehhez nincs köze. Az izmokban tárolt glikogén is sok vizet köt meg, a test néha több vizet tárol, mint máskor, ezek teljesen fix vízivás mellett is elég sokat tudnak változni, főleg, ha étrendet is változtatsz. Ez teljesen normális. Fix kalóriabevitel és vízivás, aktivitás mellett is látok 2 kiló különbséget a napjaim közt néha, főleg szénhidrátbevitel változásakor. Sokaknál a menseskor van jelentős vízvisszatartás. A salakanyagok aktuális mennyisége sem egyforma méréskor, de a víz okozza az igazán nagy változásokat.
2016. szept. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!