Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen multivitamin tablettát...

Milyen multivitamin tablettát érdemes szednem?

Figyelt kérdés

Kezdek legyengülni. Átolvastam egy vitaminokról szóló könyvet és felismertem magamon, hogy vitamin és ásványianyag pótlásra van szükségem. Nem ismerem a piacon fellelhető vitamin tablettákat. Melyiket kellene szednem?


A zöldségnek undorító íze van és drága is. A gyümölcsben amellett cukor is van. Nem lehet úgysem kielégíteni a szükségletet táplálkozással. Olyan étrendkiegészítőre van szükségem amiben elég sokféle ásványi anyag van a vitaminok mellett és nem baj ha egyéb összetevőket is tartalmaz. Az ára nem számít. Mit javasolsz?


2019. nov. 4. 10:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mega daily one plus-scitec nutrition, engem feltöltött.
2021. febr. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 _moonlightshadow_ ***** válasza:
Legolcsóbb DM-es multivitamint szedem évek óta, most C és D kiegészítéssel. Bevált. :) Sok varázslás nincs benne, sok új nincs a nap alatt.
2021. márc. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!