Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyókúrázok. Az ételekkel...

Fogyókúrázok. Az ételekkel kapcsolatban lenne pár kérdésem? Plusz mindennel kapcsolatban.

Figyelt kérdés

Van itthon csirkehús fűszer és curry por is. Ízesíthetem ezekkel a csirkemelleket sütés előtt?

Nekem a só és bors kombó íztelen.

Mellé ennék mondjuk fagyasztott zöldségeket. Azokat mivel ízesítsem?

Plusz valami egészséges nasit ajánlanátok? Mert ha sok ideig nem eszek akkor megfájdul a hasam és ideges leszek, olyankor csak az lebeg a szemem előtt, hogy ennem kell valamit mert megőrülök. Sokszor vannak falási rohamaim amiket végleg meg szeretnék szüntetni.

Nem tudom az mennyire probléma, hogy sokat kávézok. Kb. két kiskanál cukrot és tejet szoktam beletenni. Igen, próbáltam édesítővel is, de úgy meg sem tudtam inni mert annyira nem ízlett.

Mindenféle saját tapasztalatot várok mert még csak most kezdtem az életmód váltást.

Eddig mindig az ment, hogy szépen leültem a laptop elé, sorozat be, ölembe chips vagy bundázott ízesített mogyoró, Hell. (Nem szoktam már inni sőt, üdítők közül csak Mountain Dew-t iszok, abból is a cukormenteset.)

Futócipőt is vettem már, de még nem használtam ami gáz és szégyellem is, de nem tudom rávenni magam..

Van ugrálókötelem is és egy pár 2kg-os kézi súlyzóm.

Akár gyakorlatokat is ajánlhattok.

22 éves vagyok, kb. 168-169cm és 90kg. Undorítónak érzem magam és ilyen fiatalon nem így kéne kinéznem. Szeretnék változtatni.

Régen 67kg körül mozogtam, jó lenne megint annyinak lenni..



2019. nov. 18. 13:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ne csinalj tobb adagot.fagyaszd le :)
2019. nov. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon sokára értem magam jóllakva ami baj mert olyankor szinte zabálok míg meg nem fájdul a hasam..
2019. nov. 24. 16:46
 13/15 anonim ***** válasza:
Igyál nagyon sokat evés közben és akkor hamarabb fogod magadat teljesen teltnek érezni. Vagy egyél hozzá nagyon sok zöldséget. Brokkoli, friss saláta töménytelen mennyiségben mehet konkrétan.
2019. nov. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Valahogy nem vonz a zöldség, szenvedve eszem meg mert nem nagyon ízlik, de persze ráveszem magam hisz változtatni akarok.
2019. nov. 25. 15:19
 15/15 anonim ***** válasza:
itt vannak snackek es desszert is a masik kategoriaban bar nem sok (mintaetren d is de azt meg nem neztem) amugy az esesito izet meg lehet szokni, tudom eloszor nem tul jo izu, de cukrot mar nem is veszunk, minden zablisztes stevias, kivaltom a aima osszetevoket ahol lehet, na nem minden zokkenomentes :) neha sutok itthon teljes kiorlesu gyors kenyeret is, sokmagvasan, de nem vagyok kenyeres. [link] es neha mintaetrendek vagy egeszseges etelrendelo oldalak ihletnek fozeskor, lehet lopni otleteket mert sajnos sokan az unalmas egyhangu kaja miatt adjak fel, pedig szuper lehetosegek vannak, hajra :)
2019. nov. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!