Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez az öntet jó diétának?

Ez az öntet jó diétának?

Figyelt kérdés

Naturban akarok kisütni csirkemellet, aztán felvágni kockákra és káposztával összekavarni, és ilyen havanna szoszt akarok rá önteni

zsir 0,2g

Szénhidrát 24g

Cukrok 20g

Rost 1,5g

Feherje 0,8g

Só 2,3g

És ez 100ml ben

Kezdő vagyok ilyen dieta téren még nagyon



2019. dec. 2. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó, de milyen diétáról van szó?
2019. dec. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen öntet ez? Megnézném az összetevőket.
2019. dec. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hot havanna chili rum sauce

Összetevők

Viz, glükoz-fruktoz szirup, paradicsompüré, ecet esszencia, zöld és piros kaliforniai paprika, modositott keményitő, só, mango püré, rum (1,5%) ,fokhagyma, citromlé koncentrátum, chili, petrezselyem, tejsav, sűritőanyag xantán, habanero chili (0.01%)

2019. dec. 2. 17:07
 4/10 anonim ***** válasza:

Milyen diétához gondolod ezt az öntetet?

Egyébként az összetevők alapján én inkább elkészíteném magam.

2019. dec. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát sima száklásito diéta,fogyni akarok
2019. dec. 2. 17:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Én ezeket tenném csak bele: darabolt vagy hámozott paradicsom konzerv, vagy még inkább friss paradicsom (szezonban), kaliforniai paprika, só, fokhagyma, facsart citromlé, őrölt csili, friss petrezselyem.
2019. dec. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Miért?
2019. dec. 2. 17:19
 8/10 anonim ***** válasza:

Fogyni mozgással és korszerű táplálkozással lehet, de kúraszerű dolgokkal. Egész életen át nem lehet diétázni.

A receptben számos olyan adalékanyag van, ami könnyedén mellőzhető. A felsorolt készítmények összetevőivel is számolj, az itt nem szerepel. A paradicsompürében csak 100% paradicsom van? Nem hinném. Az ecet miféle ecet? Természetes módon készülő? A módosított keményítő minek?

Mangó püré csak mangóból van? Xantán feltétlenül kell?


A felsorolásom az előző hozzászólásban hiányos, nyilván a vizet sem hagynám ki, de csak organikus összetevőkre törekednék.

2019. dec. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, asszem megfogadom a tanácson, köszönöm
2019. dec. 2. 18:08
 10/10 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Én is megcsinálnám magamnak. Amit kihagynék: glükóz-fruktóz szirup, módosított keményítő, xantán, tejsav. Nem kell bele cukor, vagy jóval kevesebb, sűríteni felesleges.
2019. dec. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!