Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lassú az anyagcserém a diétától?

Lassú az anyagcserém a diétától?

Figyelt kérdés
Mióta dietazom és edzem ( már négy hónapja, 1600 kalórián vagyok) minden rendben, jól halad a fogyás csak egy probléma van. A nagywc. Három naponta este olyan teát kell igyak, hogy reggelre legyen termék. Nagyon nehéznek érzem magam emiatt és a kozerzetem is rossz. Mit kéne tennem? Nem ihatok mindig teát.

2020. jan. 17. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem viszel be elég rostot, gondolom fehérjedús kajákat eszel, sok húst, minimális gyümölcsöt. Több rost és több folyadék
2020. jan. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az anyagcsere nem a székelést jelenti.
2020. jan. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy az intenset dietában alig vannak gyümölcsök. De nagyon sok rostot eszem, korpovit, buzakorpa, rostos kenyerek és emellett persze megfelelő mennyiségű fehérjét. De nagyon rossz érzés, hogy még három naponta sem tudom WC re menni.
2020. jan. 18. 08:57
 4/5 anonim ***** válasza:
A gabonarostok és sok keményítő bizony okozhatnak székrekedést, ezeket inkább fogd vissza. Egyél több zöldséget, remélem, azt lehet ebben a diétádban... Kefír, joghurt is hasznos lehet.
2020. jan. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az összes cucc, amit felsoroltál, felszívja a beledben a vizet. Korpa, zab, ezek mind szívják magukba a folyadékot, kiszárad szó szerint a beled belső fala és székrekedésed lesz. Ezt vagy iszonyatos mennyiségű vízfogyasztással tudod kompenzálni, vagy rostos gyümölcsökkel, amik nem szívják fel a vizet.
2020. jan. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!