Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért vagyok állandóan éhes?

Miért vagyok állandóan éhes?

Figyelt kérdés

Amióta élek, hatalmas az étvágyam. Csak nagyon nagy mennyiségű étel után érzek jóllakottságot. Nem vagyok elhízott, mert figyelek arra, hogy ne hízzak el. Kezdek belefáradni abba, hogy szinte mindig éhes vagyok. Ha viszont eszek annyit, hogy ne szenvedjek, akkor meg súlyosan elhízok.

Voltam vérvételen, ahol több mindent is néztek, külön kértem leptinvizsgálatot is, de nem találtak semmit. Azt nem értem, hogy miért lehet ez nálam.


2020. jan. 28. 16:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy megfelelő mennyiségű tápanyagot, vitamint viszek be, nem süteményeket és egyéb a haszontalan ételeket fogyasztok.
2020. jan. 28. 16:38
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze azért heti 1x-2x eszek édességet is, de nagyrészt hasznos tápanyagot viszek be, üdítőt nem fogyasztok.
2020. jan. 28. 16:40
 3/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam már egyébként többféleképpen táplálkozni meg vitaminokat szedni, kipróbáltam többféle étvágycsökkentőt, de semmi sem segített.
2020. jan. 28. 16:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Bármit eszel, akkor is ez van? Milyen étrendeket, módszereket próbáltál eddig?
2020. jan. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kései Sirató ***** válasza:
A vitaminok növelik az étvágyat. Egy időre abbahagynám a szedését.
2020. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak C vitamint szedek. Volt egy idő, amikor megpróbáltam többféle vitamint szedni, de ugyanakkora volt az étvágyam.
2020. jan. 29. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!