Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miert nem tudok fogyni?

Miert nem tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Nemreg kezdtem el az atkinst,kicsit tobb,mint ket hete,es latszolag semmit se fogytam,merlegre pedig nem mertem raallni,amugyis elromlott..Mi csinalok rosszul?20g ch-t eszek egy nap,virslibol,halbol,illetve tojasbol allt,ma ettem egy kis pohar natur joghurtot,melle pedig egy fel (kicsi)banant.Ma kezdtem raallni a zoldsegekre,ettem egy fel kaliforniai paprikat is ma.Naponta megiszok 1,5 liter zero zoldteat,meg melle 2-3 pohar vizet.Olajos magvakat,lisztet,cukrot a dieta alatt nem is ettem..nem ertem,hogy miert nem fogyok..Vakami tipp?

159cm es 65kg kb...



#atkisn
2020. febr. 6. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Atkins diétáról kiderült, hogy az egyik legpocsékabb, és értelmetlenebb. Ennél már csak a 90 napos a rosszabb.
2020. febr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Először is nagyon keveset eszel, ráadásul rossz módszerrel. Két hét alatt nem is lehet látványos eredmény. Ha nincs mérleg, mérd magad mérőszalaggal.
2020. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem,nem igen eszek keveset.Az elejen ettem tepertot magaba,majd sult csirkecombot is,amibe sok a kaloria.
2020. febr. 6. 17:29
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Az atkins egy sz@r. Ha alacsony ch diétával akarsz fogyni akkor csinálj inkább egy normálisan kiszámolt szálkásítót. Mellette kezdj el edzeni és biztos, hogy fogyni fogsz.
2020. febr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam,hogy elkezdek naponta,vagy legalabbis heti 4x ugralokotelezni ilyen fel orakat..az eleg mozgas?Mellette a sulim 3km gyalog oda-vissza plusz tomegkozlekedes (muszaj,mivel sose ernek be) de a 3 km-t oda-vissza lesetalom.
2020. febr. 6. 18:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kevés az energiabeviteled és koplalsz. Plusz a 20g cht nem feltétlen kellene erőltetni. Az csak a bevezető szakasz, ha nem megy, lazíts rajta. Ketogén szintű étrendet egészséges módon összerakni szaktudàst igényel. Különben vrszélyes is lehet. Amúgy Az atkinssel semmi baj, csak ésszel kell csinàlni.

hasonló étrendem van, csak kicsit magasabb, 80 g körüli ch bevitellel. Mellette sok fehérje, sok zsír,-38 kg eddig. Szűk 1 év alatt.

2020. febr. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!