Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyam tudnám elfogadni magam?

Hogyam tudnám elfogadni magam?

Figyelt kérdés

Sajnos van egy bélgyulladásom,ami nagyon sok hamenéssel es rosszulléttel jár.

Nem tudok hízni, 45 kilo vagyok es 160 cm magas.

Rettentesen szorongok, frusztalt vagyok emiatt, mert szörnyen csúnyának látom magam... persze rendszeresen meg is kapom a szörnyülködő megjegyzéseket.

Hiaba viszek be eleg kaloriat...nem szivodik fel.

Hiaba jarok sulyzos edzesre, nem izmosodom ugyancsak azert mert a tápanyagok nem szivodnak fel rendesen. Kezelgetnek, de allapotom krónikus..évek ota járok orvoshoz és nem javul a dolog.

Hatalmas szivesseget tennek magamnak azzal ha el tudnam fogadni magam...de keptelen vagyok.

Vannak erre treningeg, gyakorlatol,hanganyagok amik segitenek ebben?


2020. febr. 7. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Először a betegségen kell túljutni. Lehet, hogy ehhez orvost kellene váltani. Addig hiába tartasz be minden étkezési előírást, amíg a felszívódási zavarok nem szűnnek meg. Kérj személyre szabott edzéstervet, ami figyelembe veszi a betegségedet is.
2020. febr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Iram hogy evek ota jarok orvoshoz es kezeknek.

Szemelyi edzesre jarok de o sem tud csodat tenni..m

2020. febr. 8. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!