Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet valami problémám?

Lehet valami problémám?

Figyelt kérdés

Szép napot! Annyi kérdésem lenne, hogy nem ettem/ittam egésznap, lehet valami bajom? Milyen tünetek érhetnek?


Ittam körülbelül 2 pohár vizet de nagyon eröltetve, mert egyszerűen nem tudok inni se enni se, mert tegnap nagyon erős hányingerem van ami most is tart az antidepresszánstól.


Esetleg hányás lesz a tünetek között vagy csak ezaz elesettség és hányinger érzés? :/



2020. márc. 4. 16:53
1 2
 11/17 alletta ***** válasza:
gondolom pszichiáter írta fel. keresd meg őt, és mondd el, hogy nem szeded, nem tudod szedni a mellékhatása miatt. talán lecseréli másikra. más ötletem nincs.
2020. márc. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Es esetleg meddig fog tartani ez a hanyinger? :(


Van, hogy estenkent ugy kap el ahogy tegnap elott este, hogy olyan mintha egne a felso testem vagy nem tudom, hogy elmondani ilyen kellemetlen erzes... hanyas ha eddig nem volt nem is lesz? :(


Enni, inni meg mindig nem tudok es nagyo felek, hogy hanyni fogok vagy barmi.

2020. márc. 5. 10:03
 13/17 alletta ***** válasza:

szerintem már magától a hányástól szorongsz, de piszkosul. nem is hánytál napok óta.

teát, vizet mindenképp kellene innod, mert ki fogsz száradni. kekszet, ropit, főtt krumplit, sárgarépát próbálj meg rágcsálni. ha nem múlik a hányingered menj el a házi orvoshoz, lehet, hogy egész mástól van hányingered.

2020. márc. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Hat... Most egy 15 perce ettem lassan kekszet, es az energiam visszajott ugy ahogy... Viszont a kozerzetem rossz es felek h visszajon minden, bar mar reg kijott volna minden, most ilyen teltseg erzesem van meg rossz kozerzet, vizet mar tudok inni es cigizni is tudtam hala istennek, tegnap attol is rosszul voltam...


Akkor mar csak enyhulnek a panaszok es semmi bajom nem lesz, hanyas ilyenek?

2020. márc. 5. 11:21
 15/17 alletta ***** válasza:

ha már cigiztél, és a kis kaja is benned maradt, akkor már szerintem lassan javulgatsz.

hidd el, a rágyújtás már fél gyógyulás:)

hányásra pedig ne parázz rá!! én is utálok hányni, szerencsére nagyon ritkán szoktam.

pihengess, iszogassál kamilla teát, vagy amilyet szeretsz, és sok vizet. meg persze eszegessél is, hogy visszajöjjön az erőd!

2020. márc. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen. <3

Akkor mar remelem nem lesz semmi bajom vagy nem lesz visszatero hanyingeres tunet. :/


A gyogyszer szedeset abba hagyom... Nem fogom (elnezet a kifejezesert) ezt a szart szedni mert ezzel teszem tonkre magam... Lenyegeben sokat irtam mar posztot mert a multhet elotti 2 hetben rosszul voltam, hanyingeres betegseggel... Amire az orvos azt mondta csak virus... Meg gyogyultam, ettem rendesen es 3-4-5 nap mulva vissza jott a tunet a hanyinger es akkor kezdtem el szedno mert nagymamam azt mondta ez a szorongas, ravettem magam a gyogyszerre, elso ket nap mondom okes, hanyinger lepett fel mindket nap meg rossz kozerzet es hasmenes (de csak ilyen kissebb hanyinger, vettem be B6-t es elmult)... Most meg olyan rosszul lettem a 3. nap (este), hogy nem birom elfelejteni. :( Es remelem az a hanyinger nem jon vissza.

2020. márc. 5. 11:37
 17/17 A kérdező kommentje:

Azert baj a hanyas, mert emetofobias is vagyok a panikbetegseg, a szorongasos depresszio es a feltetelezett hipochondria miatt... Es mind igy egybe nekem a halalom ha kissebb bajom is van es nem vagyok beteg.


Van amikor peldaul tegnap, hogy ongyilkossagra gondolok es depressziora, hogy inkabb megolom magam mint hogy szenvedjek... Ezeket kellene legyoznom segitseg nelkul, mert a gyogyszer semmit nem segit es 2 eve teljesen fix voltam, semmi ilyen bajom nem volt... Akkor 2-3 evente voltam komolyabban beteg meg max 4-5 evente hanyas. Most meg mar hobbija ennek, hogy hetente keletkeznek ilyes fajta tunetek.

2020. márc. 5. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!