Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészséges snack és étel ötletek?

RaspberryAstronaut kérdése:

Egészséges snack és étel ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szeretnék elkezdeni egészségesen enni, mert eddig sok csipszet, energiaitalt és nehéz ételeket ettem. Snackből is inkább csipszeket szoktam, csokikat és hasonlókat venni. Mivel tudnám lecserélni őket meg a cukros italokat? Mióta kevesebbet eszem ezekből meg is látszik a hatása a bőrömet nézve és szeretném ha ez így is maradna. Rózsavízet lehet önmagában is inni? Bionoltban szoktam venni de eddig csak az arcomra szoktam spriccelgetni, hogy felfrissüljek. De olvastam hogy lehet inni is simán vagy bele kéne valami másba is csöpögtetni? Ételeknek mondjuk saláta félék, könnyű tészta ételekre gondoltam, snacknek mit ajánlotok meg üdítők helyett? Meg én nem nagyon szoktam főzni, inkább boltban veszek kész kajákat és egyéb ételeket. Miket ajánlotok? Hogy kezdjek neki? 22l :)



2020. ápr. 19. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Snack: zoldsegek, repa darabok, koktelparadicsom
2020. ápr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a sós banánchipset, nagyon finom. (Persze sokat nem szabad enni belőle, mert energiadús, de egy maréknyit elnassolhatsz bátran. Bio banánchipset vegyél, és szórj rá egy csipet tengeri sót. Sportolás után is jó.) Jó snac még a natúr/tengerisós puffasztott kölesgolyó. Cukros üdítő helyett citromos víz. Meg lehet kapni olyan ízesített ásványvizeket, amelyekhez sem cukrot, sem édesítőt nem tesznek. Vízzel hígított 100%-os narancslé. Kicsavarok egy narancsot, beleteszem a pohárba, vízzel felöntöm. Az édesítőket én kerülöm, mert puffasztanak és növelik az étvágyat. Ha mégis használok, akkor sztíviát vagy agávé szirupot.
2020. ápr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Be mész egy bioboltba és ott nyugodtan szét nézel és találsz mindent amit szeretnél venni és egészséges.
2020. ápr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!