Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit kéne egyek, hogy fogyjak,...

Mit kéne egyek, hogy fogyjak, és mit ahhoz, hogy izmosabb legyek? Valamennyit le szeretnék fogyni, de izmosabb szeretnék lenni. (18/F)

Figyelt kérdés

Ha kalóriát égetek, akkor csak a felesleges zsírt égetem el?

Ha sok fehérje tartalmú ételt eszek, akkor abból izom lesz?



2020. máj. 25. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogyni és izmot építeni egyszerre nem lehet, legalábbis nagyon körülményes. Fogyáshoz kalória deficitben kell lenned, izomépítéshez pedig kis kalória pluszban. Ha sok rajtad a felesleg, először érdeme lenne kalória deficites étkezéssel és zsírégető testmozgással leadni belole, es utána kezdheted az izomépítést, sok fehérje, minimális kalória plusz, és erősítő edzés- súlyzós vagy saját testsúlyos.
2020. máj. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és nagyon ajánlom a kalóriaszámláló alkalmazásokat, pl.a Kalóriabázist. Megadod az adataidat, célodat, mindent kiszámol neked, kalóriát, tápanyagokat stb, neked már csak csinálnod kell. Ha kell bármiben segítség, írj nyugodtan.
2020. máj. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem! Nem is tudtam, hogy van ilyen alkalmazás...Köszönöm szépen <3
2020. máj. 28. 16:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :) Tényleg érdemes letölteni, én is ezt használom, hatalmas motivációt is ad, és mivel "dokumentálni" kell benne mindennap az evést és a testmozgást, jobban késztetve érzed magad, hogy sportolj és megfelelően étkezz :)
2020. máj. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!