Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így fogyni fogok valamennyit?

Így fogyni fogok valamennyit?

Figyelt kérdés
Futni szeretnék de hideg van és amugy se szeretnék kint futni itthon meg nincs futópad ezért ugy döntöttem hogy a szobában fogok futni ahol van kb 10 méter szabad hely. Ha oda-vissza rohangálok mint 1 fogyatékos fogyhatok valamennyit?

2018. febr. 20. 09:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
:DDD igen, végül is miért ne. De ha jön a szép idő szerintem menj ki a szabadba. Friss levegőn azért mégiscsak jobb:)
2018. febr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja meg még annyi, hogy szerintem keress youtuben tornázós videókat, azok is nagyon jók, meg sok hely sem kell hozzá:D tetszik ez a kérdés
2018. febr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor inkább vegyél egy ugrálókötelet és azzal ugrálj. Az is van olyan fárasztó, mint a futás, és egyszerűbb is kivitelezni a szobában.
2018. febr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De én nem akarok mások elött futni :/
2018. febr. 20. 09:40
 5/12 anonim ***** válasza:

A 10 méteres helyen ezt olyan intenzitással kéne csinálnod, hogy legyen értelme, hogy a szomszédaid ki fognak nyiffantani, vagy kutyaszart kennek a lábtörlődre. Ugyanez az ugrókötelezéssel.

De ha házban laksz, akkor csináld, csak vigyázz a mennyezeti lámpára. :D

2018. febr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyébként lemértem és már 1800 méter lefutottam a szobában és a végére golyt rólam a víz és majdnem meghaltam akkor valamennyit csak használ
2018. febr. 20. 09:46
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, biztosan használ :)

Jó nagy szobád van!

2018. febr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Folyosóval együtt :P
2018. febr. 20. 09:54
 9/12 anonim ***** válasza:
Inkább HIIT edzést csinálj.
2018. febr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Hihi :D Elsőnek én is ezt csináltam :D De rávettem magam és kimentem futni a futópáyára, de elsőnek csak mikor sötétedett, én se szeretem ha mások látnak. De 1 hónap után már nappal is jártam, mert mindenki azért megy oda hogy mozogjon, és nem téged figyelnek.
2018. febr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!