Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Számotokra melyik probiotukim...

Számotokra melyik probiotukim vált be legjobban bélflóra helyreállítására?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem (!) antibiotikum mellé keresek, tehát Normaflore nem jó, nekem sajnos túl kevés benne a hatóanyag..

Rendes bélflóra regenerációra van szükségem. Tudtok olyat, ami több törzset tartalmaz és nem csak marketing fogás, hanem tényleg jó?


ProGastro-ról például valakinek véleménye?



2020. okt. 5. 15:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező? Javulgatsz már? Bevált a probiotikum? Én még mindig szedem az enterolt, normaflort.
2020. okt. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Sziasztok, hogy vagytok azóta? Esetleg valaki bevált tippel tud szolgálni? :)
2021. máj. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Halihó!

Én végül 2,5 hónapon át szedtem a Flora Balance+ nevű készítmény, nekem bejött, a székletet rendezte.

Szerintem nálam stressz eredetű főleg a gond, mert időszakosan jobb/rosszabb, de mindenképp segített a probi (:

Igyekszem kevesebbet stresszelni, tejtermékeket én azóta se fogyasztok és így édességeket sem eszem, újra sportolok stb.

Egyedül ciklusom körül hülyül meg jobban a hasam, azzal meg nőgyógyászhoz tervezek fordulni, hátha hormonális a probléma és a stressz csak rásegít.. Szóval én itt tartok :D

2021. máj. 25. 22:52
 14/18 A kérdező kommentje:
Ja és gondolkozom újabb kúrán majd, ugyanis ártani neü tud és nekem akkor volt nagyon jó mikor szedtem.
2021. máj. 25. 22:53
 15/18 anonim ***** válasza:
De jó! mennyi idő alatt kezdett neked hatni??
2021. máj. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Háát azért pár hét asszem kellett és fokozatosan éreztem javulást (:

Emellett azért figyelni kell az étkezésre is.

2021. máj. 29. 20:28
 17/18 anonim ***** válasza:
Hol vetted a probiotikumot amit szedtél? A patikákban mindegyikben ugyanazok vannak: normaflor,linex,elinix,enterol kb. Ennyi.
2021. jún. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Huuha én nem vagyok tözsgyökeres pesti, de ott tanulok és én ott vettem.

Valahol Zuglóban az egyik patikában. De itthon kisvárosban rendeltek is be nekem (: olyat is lehet

2021. jún. 2. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!