Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Karácsonyig sikerülhet ennyit...

Karácsonyig sikerülhet ennyit lefogynom?

Figyelt kérdés

Június 1-jén 74 kg voltam, július 28-ra lefogytam 71 kg-ra, és onnantól elkezdtem egy másik étrendet (Tudatos táplálkozás Lifetilt), amitől 71 kg-ról 66 kg-ra fogytam 1 hónap alatt. Emellett bicajozok és futni is járok hetente néhányszor.

Szerintetek sikerülhet karácsonyra lefogynom 52 kg-ra? Vagy 14 kg-ot nem tudok már leadni annyit? Mennyit tudok még leadni? Végülis ha egy hónap alatt sikerült 5 kg mínusz, akkor talán van esély, ugye?


2012. aug. 30. 08:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és ha ez számít, 160 cm vagyok.
2012. aug. 30. 08:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Karácsonyig van 16 hét (ha jól számolom), elvileg sikerülhet, de azt tudnod kell, hogy az utolsó kilók nagyon nehezen mennek le, néha az utolsó pár kg-hoz hónapok kellenek.
2012. aug. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért, mi lesz karácsonykor? Telezabálod magad a karácsonyi 12 fogásos menüvel?
2012. aug. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló: büszke lehetsz magadra, örülhetsz neki , hogy sikerült ilyen bunkó retardált hozzászólást írni. Nem , egyszerűen a kérdező kitűzött maga elé egy célt, amit el is fog tudni érni simán! :) Sok Sikert.
2012. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Karácsonykor fogja megkérni a párom a kezem. Nem eszek karácsonykor se 12 fogást, se 82 féle sütit, ha egyszer elérem a célom, azt tartani szeretném. Ha meg még nincs meg az 52 kg, akkor folytatni.
2012. aug. 30. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!