Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Karácsonyig le szeretnék adni...

Karácsonyig le szeretnék adni 7kg-ot. Sikerülhet? Milyen diétát válasszak?

Figyelt kérdés
heti 2X járok 1-1 órás arobikra!
2008. okt. 30. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Persze! Ez teljesen reális lehet.

Ne egyél édességet, sülthúst, főtthúst ne egyél rizzsel krumplival, hanem zöldkörettel, ne egyél főtt tésztát. És ugy általában kevesebbet mint szoktál.

sikerülni fog!

2008. okt. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, mennyiből adod le a 7 kg-ot. 100kg-ból könnyebb leadni, mint 65kg-ból. Nekem most az vált be, hogy 17 óra után csak körtét(bármennyit, mandulát (max 20 szemet)és keserű 70%-os étcsokit (2-4 kocka)eszem, ezzel lassan, se fokozatosan fogyok. napközben bármit eszem, és bármennyit, reggelente 20 perc laza torna.
2008. okt. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
69kg vagyok, de az ideális 55 lenne, de örülnék ha a fele lemmenne karácsonyig!
2008. okt. 31. 09:05
 4/6 anonim ***** válasza:
igen, ez a legnehezebb, amikor nem is kövér az ember igazán. Semmiképp ne éhezéssel próbálj fogyni, mozgás és sok rost, sok fehérje, minimális szénhidrát és már korán reggel egy almával + reggelivel kezdj, a gyomor folyamatosan dolgozzon délutánig! sok sikert. (Én 65 voltam, most 61 vagyok, két hónap telt el.) A lassú fogyás jobb!
2008. nov. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fuss heti 4x 40 percet. Hidd el, többer ér mint az aerobic. Én is ezzel fogytam. Karácsonyig meg simán leadod. Mellette pedig kerüld a cukros ételeket.
2009. aug. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja! Karácsonyig simán! Pláne , hogy a kérdés tavaly októberi! :DDDD
2009. aug. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!